Digitální Vlhkost Dřeva Metr Papír Vlhkost Tester Vlhkoměr Wall Dřevo Vlhké Detektor TSH Shop Digitální Vlhkost Dřeva Metr Papír Vlhkost Tester Vlhkoměr Wall Dřevo Vlhké Detektor TSH Shop Digitální Vlhkost Dřeva Metr Papír Vlhkost Tester Vlhkoměr Wall Dřevo Vlhké Detektor TSH Shop Digitální Vlhkost Dřeva Metr Papír Vlhkost Tester Vlhkoměr Wall Dřevo Vlhké Detektor TSH Shop Digitální Vlhkost Dřeva Metr Papír Vlhkost Tester Vlhkoměr Wall Dřevo Vlhké Detektor TSH Shop

Digitální Vlhkost Dřeva Metr Papír Vlhkost Tester Vlhkoměr Wall Dřevo Vlhké Detektor TSH Shop

459.88 Kč 289.80 Kč
Skladem
d9987

Typ Displeje: Digitální
DIY Dodávky: Instalatérské práce
S Podsvícení Nebo Ne: Ano
Značka: centechia
Číslo Modelu: Vlhkost

 • Digitální Vlhkost Dřeva Metr Papír Vlhkost Tester Vlhkoměr Wall Dřevo Vlhké Detektor TSH Shop

  Vlastnosti:

  1. Tento nástroj je vodivost vlhkosti metr speciálně navržen pro dřevo/papír/stavební materiál průmyslu.

  2. Nástroj má pro ABCD dřeva váhy, umožňující uživateli, aby přesné měření vlhkosti v nejrůznějších druhů dřeva.

  3. Můžete si vybrat papír režimu test vlhkosti Lepenky, kartonu a papíru. A můžete si vybrat ZDI režimu test vlhkosti z azbestocementové desky, desek, nebo jiných stavebních materiálů.

  4. Auto Power OFF: Tento nástroj bude Automatické VYPNUTÍ, pokud není k dispozici žádné stiskem tlačítka na 5 minut. Tento design je pro úsporu baterie spotřeba energie.

  5. Péče a Údržba: Když přístroj není v provozu, neskladujte přístroj na stabilní, bezprašné prostředí, mimo přímé sluneční světlo. Vyjměte baterii z přístroje, pokud to má být uložen na dobu delší než jeden měsíc, nebo když je vybitá baterie na displeji se zobrazí symbol.

  Upozornění:

  1. Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt. Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření.

  Specifikace:

  Typ: Měřič Vlhkosti

  LCD Displej S Podsvícením

  Princip: Elektrický odpor

  Dřeva Rozsah: 4~75%

  Papír Rozsah: 4~90%

  Stěny Rozsah: 0.2~24%

  Rozlišení: 0,1%

  Přesnost:±0,5%

  Elektrody délka: 10mm(0.4)

  Elektroda kolíky: Integrované

  Automatické VYPNUTÍ: Po cca. 5 minut

  Napájení: 2xAAA baterie(není součástí balení)

  Metr bydlení: ABS plast

  Provozní Teplota: 0 až 40 (32 až 104)

  Rozměry: 145 X 67 X 32 mm (5.7 x 2,6 x 1,3)

  Operace:

  Upozornění: elektrody měření kolíky jsou špičaté. Uživatelům péče při manipulaci s tímto nástrojem. Kryt kolíky, s ochranným krytem, když přístroj není v provozu.

  Měření Instrukce:

  1. Odstraňte víčko, aby se odkryla jehlové elektrody.

  2. Power NA přístroji.

  3. Vyberte vhodné dřevo kalibrace stupnice A, B, C, D (Viz Dřeva Kalibrační Tabulky dále v této příručce) s Použitím DŘEVA tlačítko.

  4. Nebo Stiskněte tlačítko PAPER/WALL klíčem pro výběr Papíru Režim nebo Režim Stěny. Papír režim se používá pro testování Karton/Karton. Zeď režim se používá pro testování azbestocementové desky/Stěny Desky/Podlaha.

  5. Zatlačte jehlu, špendlíky do materiálu a sledovat čtení.

  6. VYPNUTÍ přístroje.

  Výměna baterie:

  Při nízké ikony baterie objeví se na displeji symbol, vyměňte baterie co nejdříve.

  1. Odmontujte zadní kryt přihrádky na baterie.

  2. Vyměňte 2xAAA baterie.

  3. Pokrytí prostoru dveří.

  Popis:

  1. Měření kolíky

  2. Dřevo Skupin

  3. Papír Režimu

  4. Zdi Režimu

  5. Indikátor Napájení Z Baterie

  6. Měření Čtení Displeje

  7. Čtení Podržte Ukazatel

  8. Power On/Off

  9. Čtení Držet Klíč

  10. Dřevo Skupiny Vyberte Klíč

  11. Paper/Wall Vyberte Klíč

  1 x Měřič Vlhkosti Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

  Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Doctormotor.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

  Štítky: metr dřeva, domů smart, muži vlhkoměr, boty dřevo, hydrat metr, dlaždice, indosaw digitální měřič vlhkosti, vlhkým metr, tvář měřič vlhkosti, měřič vlhkosti sójové.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty