2 v 1 4.3 palce Dual 800*480 Displej Auto Monitor zpětné Zrcátko, Video Přehrávač HD CDD Mini Auto Přední Straně, Zadní Parkovací Kamera 2 v 1 4.3 palce Dual 800*480 Displej Auto Monitor zpětné Zrcátko, Video Přehrávač HD CDD Mini Auto Přední Straně, Zadní Parkovací Kamera 2 v 1 4.3 palce Dual 800*480 Displej Auto Monitor zpětné Zrcátko, Video Přehrávač HD CDD Mini Auto Přední Straně, Zadní Parkovací Kamera 2 v 1 4.3 palce Dual 800*480 Displej Auto Monitor zpětné Zrcátko, Video Přehrávač HD CDD Mini Auto Přední Straně, Zadní Parkovací Kamera 2 v 1 4.3 palce Dual 800*480 Displej Auto Monitor zpětné Zrcátko, Video Přehrávač HD CDD Mini Auto Přední Straně, Zadní Parkovací Kamera 2 v 1 4.3 palce Dual 800*480 Displej Auto Monitor zpětné Zrcátko, Video Přehrávač HD CDD Mini Auto Přední Straně, Zadní Parkovací Kamera

2 v 1 4.3 palce Dual 800*480 Displej Auto Monitor zpětné Zrcátko, Video Přehrávač HD CDD Mini Auto Přední Straně, Zadní Parkovací Kamera

1 976.53 Kč 1 699.80 Kč
Skladem
d9935

Kvalita zobrazení: 2 Kusy TFT LCD Displej
Maximální jas: 480cd/m2
Usnesení: 800*480
Moc: DV 12V 2W
Název Modelu: -9432U
Značka: AUTOWINGS
Plcae Původu: Guangdong Šen-Čen
Typ Položky: Auto Monitory
Velikost Položky: 27*8*2 cm
Hmotnost Položky: 610g
Typ Materiálu: ABS, Zrcadlo, FTF LCD Displej
Video Vstup: 4-Kanálový Video Vstup pro Zadní Kameru a DVD/VCD
Video systém: Podpora NTSC/PAL/AUTO
Diaplay Velikost: 4.3 palcový
Velikost Displeje: 4.3"
Velikost Instalace: 55-75mm
Umístění: Sluneční clona

 • 2 v 1 4.3" Dual 800*480 Displej Auto Zrcátko Monitor s 4 LED světla Auto Reverse Zpětná Parkovací Kamera, Noční Vidění

  Poznámka: tento produkt vhodné pro všechny auta, můžete si být jisti, koupit.

  4.3 palcový HD 800 x 480 TFT-LCD Duální Obrazovky .

  Napájení DC 12V, ≤2W, Jas 480cd/m2, Poměr stran 16:9.

  4-kanálový video vstup , duální zobrazení na obrazovce ve stejnou dobu, můžete se připojit 4 kamery nebo DVD/VCD.

  Automatické přepnutí na AV2 AV2 na konektoru displeje na první , AV1/AV2 měnitelný, můžete vypnout obrazovku

  Automatické nastavení jasu obrazovky , pokud okolní světlo se stal silný, obrazovka jasnější. insrease viditelnost, můžete také nastavit jas ručně přes tlačítko.

  Tady je naše doporučení pro připojení: Levé obrazovce AV1 připojení na Levé straně kamery, AV2 připojení k přední straně fotoaparátu. Právě obrazovce AV1 připojení na pravé straně pohledu kamery, AV2 připojení zadní kamery. můžete také nastavit, aby vás potřebovat.

  Q: Myslíte si vyzkoušet výrobek před odesláním?

  A: Že továrna se bude testovat, když produkují, a zajistit, aby naši zákazníci získat pracovní zařízení, budeme testovat znovu, než jsme loď na to.

  Platit za vaši objednávku na Doctormotor.cz, postupujte podle kroků níže:

  1) Vyberte pořadí a klikněte na "Pay Now" tlačítko.

  2) Vyberte si preferovaný způsob platby na pokladně stránce .

  V současné době můžete platit pomocí Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi a bankovní převod. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Více platebních možností bude k dispozici na Doctormotor.cz v budoucnosti.

  1. Obvykle proces objednávky v příštích 24 hodin poté, co zaplatil, je to lepší, budete kontrolovat e-maily během této doby, pokud budeme mít další potřebné informace od vás.

  2. Nemůžeme doručit do P. O Box & can t dodávat bez přijímač telefonní Číslo.

  3. Prosím, ujistěte se, že dodací adresa je stejná jako naplněné v Doctormotor.cz objednat.

  4. Brazílie zákazníci, prosím, sdělte vaše daňové číslo (CNPJ Ne. nebo CPF Ne.) pokud vyberete DHL nebo FedEx nebo UPS.

  5. Rusko zákazníci uveďte přijímač PLNÉ JMÉNO.

  6. Německo a Evropa zákazníci, uveďte, prosím, EORI ne. pokud vyberete "FedEx" Doprava.

  7. Vzdálené oblasti, poplatek vyloučeny, a to na adresy uvedené v Odlehlých oblastech na DHL/Fedex webové stránky, bude účtován extra US$35.

  Nejsme odpovědni za JAKÉKOLIV dovozní daň, vlastní poplatek nebo celní zpoždění. Pokud zásilka se vrátí zpět k nám kvůli kupujícího odmítnutí platit výše uvedené poplatky, nebudeme znovu odeslat pozemku, dokud kupující kompletní těchto poplatků a zaplatit VŠECHNY vrátit a znovu nákladů. Kupující nemůže zrušit objednávku nebo žádost náhrady na základě výše uvedených důvodu.

  Budeme se snažit v našich silách pomoci naše zákazníky, aby se minimalizovalo riziko placení daní. Jako naše zkušenosti, 90% lze dosáhnout, aby kupující bez placení jakýchkoli poplatků, např. uvedením položky jako vzorek nebo dárek, ale můžete stále najít cena je nižší než standardní, i vy jste rozhodli věnovat celní!

  Všechny položky jsou zbrusu nové rovnou z továrny. V případě, že obdržíte vadné položky, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů po podepsat na přijetí. My vám vrátíme nebo nahradit.

  Návrat do 7 dnů po obdržení může být náhrada (vyloučení nákladní dopravu)

  Návrat do 20 dnů po obdržení, může být nahrazen.

  Návrat do 1 roku od data nákupu lze opravit.

  To je zákazníky, odpovědnost zaplatit za zpáteční poštovné a loď položku zpět k nám. Zašleme zpět na naše náklady.

  Všechny výnosy musí být potvrzena naše poté, služby, zaměstnanci, neneseme odpovědnost za jakýkoli návrat balíček bez předchozího upozornění.

  Pro non-vadné vrací, bude správní poplatek použije.

  JEDEN Rok Tovární Záruka(doplňky nejsou v ceně).

  Záruka bude neplatná, protože:

  (1) Škody způsobené: Přílišnému opotřebení a zastarání, špína, zneužití, nesprávné instalace nebo provozu, nedbalosti, nehody.

  (2) Jakékoli škody způsobené nesprávným balení, kdy kupující vrátit položku na nás.

  (3) Pokud byla položka rozebrán či opraven neoprávněnou osobou.

  Zákazník je uspokojivé, je náš konečný cíl. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte us5 hvězd zpětnou vazbu.

  Pokud máte problém nebo dotaz, prosím, kontaktujte nás před otevřít spor nebo odchodu jakýkoliv typ zpětné vazby.

  Všechny zprávy nebo e-maily budou zodpovězeny v rámci jednoho pracovního dne. Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslat svůj e-mail nebo stížnost na náš manažer.

  Štítky: reverzní kamera ve zpětném zrcátku, malé mini monitor, android opěrky hlavy, sledovat malé, auto zrcátko monitor, dual monitor notebooku, mini monitor pc, 14.1 led obrazovky, zrcátko monitor pro zadní view, fotoaparát zadní pohled.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty