10W 808nm Laserové Diody F-mount s FAC objektiv 10W 808nm Laserové Diody F-mount s FAC objektiv

10W 808nm Laserové Diody F-mount s FAC objektiv

5 479.83 Kč
Skladem
d9903

Styl: Mini
Značka: laserlands
Příležitosti: Profesionální Stage a DJ
Typ Položky: Jevištní Osvětlení Efekt

 • Klikněte pro Zvětšení

  Klikněte pro Zvětšení

  Specifikace Optická Vlnová délka (nm) Vlnová délka 808 Tolerance (nm) 3 Provozní Výkon (W) 10 Vysílač Velikost ( µ m) 200 Svahu Účinnost (W/A) 1.05 Spektrální Šířka FWHM (nm) 2.5 Spektrální Šířka FW90%E (nm) 5 Rychle Osa Divergence (90%, stupeň) 70 Pomalé Osy Divergence (90%, stupeň) 10 Vlnová délka Temp. Koeficient (nm/C) ~0.28 Elektrické Prahový Proud (A) 1.5 Power Conversion Účinnost (%) 48 Provozní Napětí (V) 2 Provozní Proud (A) 11 Teplotní Provozní Teplota (C) 15~35 Skladovací Teplota (C) -40~60 Doporučený Chladič Kapacita (W) 16 1. Data při teplotě 25 ° C, pokud není uvedeno jinak.

  2. Pro rychlé osy kolimátoru: Divergence o

  3. Za běžných provozních podmínek, životnost diod 10 000 hodin Balení Detaily Typ Jednotky: kus Hmotnost Balení: 0.300 kg (0.66 lb.) Velikost balení: 10cm x 10cm x 10cm (3.94 in x 3.94 in x 3.94 in)

  Proč koupit lasery z Laserlands Laserlands je laserová výrobce a prodejce z Číny. Vyrábíme a prodáváme velké množství laserových výrobků zejména přenosné lasery. Slibujeme, že budeme prodávat kvalitní-garantována výrobky v rozumné cenové hladině s politiky Jakosti, aby vás ujistit, koupit lasery bez péče. Jak nás kontaktovat?

  Můžete nás kontaktovat třemi způsoby, níže, My vám odpověď do 24 hodin. zprávy Platba

  Pouze platba je přijata a platba musí být zaslána do 7 dnů po ukončení aukce. Důrazně doporučujeme, aby koupit pojištění, když si koupíte cenné předměty. Dalších 5 USD za pojištění. Pokud si chcete koupit pojištění pro vaše položky, prosím, kontaktujte nás před platbou, můžeme přidat 5USD na poštovné a manipulační poplatek na fakturu a zašleme vám sledovací číslo do 3 pracovních dnů. Prodávající pokles veškerou odpovědnost za poštou ztracené nebo poškození za paušální letecky. Zásilku Jsme loď na mezinárodní přes China Post Airmail nebo Hong Kong Post Airmail . Položky jsou odeslány do 2-3 pracovní den po obdržení platby vymazány. Většinou zboží dorazí do 7-20 pracovních dnů. To závisí na faktory, jako jsou poštovní služby, celní kontrola, vzdálenost. V některých případech, loď do některých zemí bude trvat více než 3 týdny, a to zejména ve Francii. Nemáme poštovních zásilek do Itálie, Brazílie a Argentina. Sledovací číslo od China Post nebo Hong Kong Post bude poskytnuta, pokud vaše objednávka celkem je více než 20USD. Pošta stav lze sledovat na oficiálních stránkách national post office. Například: Spojené Státy americké: usps.com > 1mw laser může být zabaven UK, AU cel. Nad 5mw jsou zakázány v některých zemích, přečtěte si prosím své zákony, než místo pořadí. Nejsme zodpovědní za celní držet nebo porušení zákona. Přepravní Služby

  Určení Dodací Doba Sledování Stavu Náhrady China Post

  Hong Kong Post

  Letecká Pošta Severní Americe

  Východní Asie 7~15 pracovních Dnů Vlastní > 25 pracovních Dnů, Evropa 8-20 pracovních Dnů Vlastní > 30 pracovních Dnů Jiných Zemích 10-30 pracovních Dnů Vlastní > 35 pracovních Dnů Záruka a Návratové Politiky V 3 da ys , pokud se vám opravdu nelíbí bodem jsme odeslány na vás, když jste obdrželi pozemku vraťte jej zpět k nám, do 3 dnů (ode dne obdržení). Jsme schopni zajistit náhradu pro vás a účtovat 25% servisní a manipulační poplatek na základě celkové náklady na produkt. Za 3 měsíce (ode dne expedice z), v případě jakéhokoliv problému se stane, způsobené samotnou položku, prosím, ne rozebírat. Můžete se vrátit v původním obalu, aby nás. Budeme opravu nebo výměnu nového pro vás a platíte jen za to jak způsob doručení. T, že nejlepší metoda je 40 sekund neustále pracuje a 15 sekund odpočinku. Jinak laser může být spálen. Přečtěte si, prosím, pomocí tipů na zadní straně záručního listu. Nebudeme mít žádnou odpovědnost za nesprávné použití. Zpětnou vazbu Jsme vám odpověď na veškeré vaše dotazy do 24 hodin. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme tvrdě pracovat, aby se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% SPOKOJENI a vyřešit jakýkoli problém pro vás. Pokud jste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 skóre DSR. Pro opravdu potřebujeme vaši podporu.

  inkFrog Analytics

  Štítky: aurora výkon laseru, aurora vzor laser, laserové světlo velké, 808nm, laser show, dj, laser dj 40, elementární laserové světlo, laserové diod mount, 808nm laser, 808 nm laserové diody.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty