BUHESHUI 2W 5V Solární Panel Nabíječka Pro Power Bank Polykrystalický Solární DIY Solární Chargr Systém Pro 3.7 V Baterie Světlo BUHESHUI 2W 5V Solární Panel Nabíječka Pro Power Bank Polykrystalický Solární DIY Solární Chargr Systém Pro 3.7 V Baterie Světlo BUHESHUI 2W 5V Solární Panel Nabíječka Pro Power Bank Polykrystalický Solární DIY Solární Chargr Systém Pro 3.7 V Baterie Světlo BUHESHUI 2W 5V Solární Panel Nabíječka Pro Power Bank Polykrystalický Solární DIY Solární Chargr Systém Pro 3.7 V Baterie Světlo

BUHESHUI 2W 5V Solární Panel Nabíječka Pro Power Bank Polykrystalický Solární DIY Solární Chargr Systém Pro 3.7 V Baterie Světlo

158.07 Kč 135.94 Kč
Skladem
d9894

Flexibilní Solární Panel: No
Nominální Kapacita: 1,9 W
Číslo Modelu: 1,9 W+USB
Velikost: 142*88MM
Materiál: Polykrystalický křemík
Počet Buněk: 10
Počet Panelů: 1
Skládací Solární Panel: No
Typ: Solární Panel
Značka: BUHESHUI
Max. Moc: 2W

 • Solární články Solární Panely Slar Modul Pro Nabíjení Baterie Solární Systém doprava Zdarma

  Popis Produktu

  1.zbrusu nový ROHS schválen mini Solární panel

  2.Solární buňky jsou uzavřeny a chráněny odolný vnější rám poly

  3.Polykrystalický křemík

  4.Max pracovní napětí:5V

  5.Max pracovní proud: 0-400ma

  6.výkon: 2W MAX.

  7.Rozměr: 142mmx88mmx 3 mm

  Jak si vybrat solární panel :

  Tato tabulka show, sluneční konfigurace systému vztah mezi akumulátory a solární panely.

  DC Akumulátor

  Solární Panel

  1.2 V

  2V ~ 2.5 V

  2.4 V

  3.5 V ~ 4V

  3.6 V

  5V ~ 6V

  6V

  7,5 V ~ 9V

  12V

  15V ~ 18V

  Aplikace: MALÉ DOMÁCÍ PROJEKTY . VĚDECKÉ PROJEKTY . ELEKTRONICKÉ ŽÁDOSTI . NABÍJENÍ MALÝ DC BATERIE . SESTAVTE SI SVŮJ VLASTNÍ SELF POWERED MODELY / HRAČKY / SOLAR ZOBRAZUJE .

  Balíčky zahrnují: 1 x2w solární panel Nabíječka

  1. Budeme loď na výchozí adresu v Alipay, pokud nechcete, informujte nás.

  2. Zásilky je doprava zdarma přes china post air mail, pokud hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo Loď se dvěma pozemky nebo více pozemků, China post air mail.

  3. Návod:váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat.

  4. Doba dodání:

  1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní

  2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů

  5. Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.

  Výuka: doba přepravy je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.

  Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby

  1. Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.

  2. Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.

  3. Kvalita výrobků zpracování programu:

  1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.

  2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující don?t v plánu udělat novou objednávku v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

  1. Dává vám nejlepší zážitek z nakupování je naší radostí. Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.

  2. Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Jakmile opustíte pozitivní zpětnou vazbu, náš systém vám poskytne pozitivní zpětnou vazbu na stejný den.

  3. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní a neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy

  Štítky: auto jumper starter, solární panel, pojistka solárních článků, 5v solární, 12v solární panel, bq25a, nabíječka solární usb, solární pájení, planety sluneční soustavy, bsone solární nabíječka.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty