Praxe Ruce Manekýna Pro Akrylové Nehty S Flexibilní Silikonové Prsty Manikúra Molde Praxe Ruce Manekýna Pro Akrylové Nehty S Flexibilní Silikonové Prsty Manikúra Molde Praxe Ruce Manekýna Pro Akrylové Nehty S Flexibilní Silikonové Prsty Manikúra Molde Praxe Ruce Manekýna Pro Akrylové Nehty S Flexibilní Silikonové Prsty Manikúra Molde Praxe Ruce Manekýna Pro Akrylové Nehty S Flexibilní Silikonové Prsty Manikúra Molde Praxe Ruce Manekýna Pro Akrylové Nehty S Flexibilní Silikonové Prsty Manikúra Molde

Praxe Ruce Manekýna Pro Akrylové Nehty S Flexibilní Silikonové Prsty Manikúra Molde

948.43 Kč 616.48 Kč
Skladem
d98

způsob dopravy: Normálně Aliexpress Standardní Poštovné
Balíček: Box
Materiál: Silikonové
Hmotnost: 0.2 to 0.4kg
Číslo Modelu: #1#2#3#4#5#6
Velikost: 10.5 cm
Původ: KN(Původu)
Aplikace: Nail Art
Klíčová slova: Silikonové Praxi Ruky
Typ Položky: Zobrazuji Police
Prodejní jednotku: jeden kus nebo jeden pár

  • Tyto praktické Ruku Figuríny jsou Vyrobeny Z Tekutého Silikonového Materiálu a Slitiny Uvnitř.Bezpečný a Šetrné k životnímu prostředí , s Podrobeny Přísné Kontrole Jakosti.

    Produkt Tipy

    1. Vyhněte se uvedení na příslušenství, které mohou slábnout snadno, v případě kontaminace je obtížné vyčistit kontaminované Manekýn Straně vzhledem k potýkají příslušenství. 2. Udržujte své ruce a provoz psací stůl čisté při používání, vyhnout se dát dohromady s inkoustem materiálů, jako jsou noviny a časopisy. 3. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunečnímu záření na kůži těla v případě stárnutí materiálu, což může snížit její životnost. 4. V případě, že se žádné promáčknutí nebo škrábance došlo v důsledku dlouho vytlačování, místo těla v horké vodě po nějakou dobu, a pak promáčknutí nebo škrábance zmizí postupně. 5. Použití pracího prostředku nebo sprchový gel na čištění Manekýn tělo, pokud znečištěné.Naneste tělový pudr rovnoměrně na Figuríně po sušené.Po mytí Manekýn bude hladká jako nové a cítí se najít a věnovat.

    Štítky: hlavy manekýn, nail art, halloween krysa, velká nehty zobrazení, dh nehty, lak na stole tabulka, skříň panenka, crytal akrylové nehty, moyra nail art, gel lak na nehty rosalind.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty