AOTSR Tesla Android 8.1 PX6 4G 64GB Auto Přehrávač Pro Buick Hideo - 2018 Auto GPS Navigace s DSP CarPlay Autostereo AOTSR Tesla Android 8.1 PX6 4G 64GB Auto Přehrávač Pro Buick Hideo - 2018 Auto GPS Navigace s DSP CarPlay Autostereo AOTSR Tesla Android 8.1 PX6 4G 64GB Auto Přehrávač Pro Buick Hideo - 2018 Auto GPS Navigace s DSP CarPlay Autostereo AOTSR Tesla Android 8.1 PX6 4G 64GB Auto Přehrávač Pro Buick Hideo - 2018 Auto GPS Navigace s DSP CarPlay Autostereo AOTSR Tesla Android 8.1 PX6 4G 64GB Auto Přehrávač Pro Buick Hideo - 2018 Auto GPS Navigace s DSP CarPlay Autostereo AOTSR Tesla Android 8.1 PX6 4G 64GB Auto Přehrávač Pro Buick Hideo - 2018 Auto GPS Navigace s DSP CarPlay Autostereo

AOTSR Tesla Android 8.1 PX6 4G 64GB Auto Přehrávač Pro Buick Hideo - 2018 Auto GPS Navigace s DSP CarPlay Autostereo

21 034.10 Kč 10 517.05 Kč
Skladem
d9785

TMPS: Podpora
Digitální Média Formátu: Video CD
Vhodné Pro: Pro Buick Hideo 2015-2018
HD film a rádio tuner: Podpora
Ven Moc: 4*45w
DSP: Podpora
Bluetooth: Podpora
OSD Jazyk: Holandština
Max Externí Paměť: 128 G
cd přehrávač: Podpora
Typ Materiálu: ABS
Rádio RDS: Podpora
CPU: 6 Jader
Din: Double Din
Název Modelu: Pro Buick Hideo 2015-2018
Velikost Obrazovky: 10.4 palcový 1920*1080
RAM: 4 GB
Speciální Funkce: Podpora 70+ jazyků
ROM: 64 GB
Usnesení: 1920*1080
Volant řízení: Podpora
Mirror link: Podpora
Vestavěný GPS: Podpora
Práce s přední kamerou: Podpora
Velikost Displeje: 10.4"
Pro Vozidla Značky/Modelu: buick
Práce s reverzní fotoaparát: Podpora
Operační Systém: Android 8.1
Rozhraní: RCA
obd: Podpora
Hmotnost Položky: 5kg
Značka: Aotsr
Napětí: 12V
IPS Dotykový Displej: Podpora
Velikost Položky: 10.4 inch
Vestavěný Mikrofon: Podpora
3G / 4G/ WIFI Sítí: Podpora
TF/Micro SD Slot: 2
Maximální Rozšíření Kapacity: 128 GB

 • Android 8.1 Systému hlavní Jednotka, Auto GPS, Multimediální Přehrávač, Diktafon, Stereo Rádio

  Vhodné Pro Buick Hideo 2015-2018 Produktu Konfigurace: Android 8.1 systému, PX6 Osm Jader CPU, Postavený v CarPlay, 1.4 G RAM + 32G ROM; 2.4 G RAM + 64G ROM; Pozornost: 1. Náš produkt je kompatibilní pro klimatizace a ovládání na volantu. Po instalaci, můžete ovládat klimatizaci na obrazovce. Vlastnosti: 1.Vestavěný GPS 2.Podpora 70+ jazyk 3.Supprot Hlasové Ovládání 4.Podpora Wi-Fi, 3G / 4G internet 5.Podpora HD film a rádio tuner 6.Podpora Originálního Ovládání Na Volantu 7.Práce s fotoaparát na přední straně a reverzní fotoaparát 8.Podpora OBD: diagnostikovat vaše auto, stav kdykoliv 9.Podpora mirror link: veškerý obsah z Android nebo IOS smartphone lze zrcadlit na obrazovce jednotky 10.Podpora TPMS(je Třeba koupit TPMS samostatně): můžete zobrazit teplotu a tlak v pneumatikách s vysokou přesností sledovat 4 pneumatiky na obrazovce pro bezpečnou jízdu. FAQ: 1.Potřebuji koupit nějaký adaptér nebo příslušenství? Ne, hlavní jednotka se původní svazek a plug - and-play kabely, není třeba kupovat žádné příslušenství nebo díly, aby se všechny funkce pracovat. 2.Potřebuji rám pro instalaci? Ne, Tento produkt je snadno nainstalovat, bude se vešly vaše auto dokonale, není třeba řezat na palubní desce a není potřeba žádný rám.

  Pokud je vaše auto palubní desky je stejný jako níže uvedený obrázek, pak si můžete koupit tento přístroj přímo v našem obchodě.

  Protože výrobní šarže, konkrétní model je jiný, níže obrázek je pouze pro referenci, prosím, kontaktujte naše obchodní pracovníky pro přizpůsobení jiných modelů automobilů.

  Po Instalaci

  Podpora Auto Play

  1. Komunikovat s autem, i když telefon asistent, řekni auto, co dělat dál. 2. Dotykový Displej: auto, které částečně podpora Auto Play, bude vybaven dotykovým displejem, který lze zapnout z aplikace na poměrně jednoduché domovské obrazovky. 3. Fyzické klávesy: Auto s fyzickou klíče je jeden ze způsobů, jak řídit Auto, Hrát. Ovládání hlasitosti a sledovat změny ovládání jsou dokonale integrovány.

  GPS Navigace

  Podpora multi-jazyky, mapy, Podpora on-line a off-line navigační aplikace, jako jsou Google mapy, iGo mapy, podpora 3D mapy a hlasové pokyny. Nejnovější mapy data pro mapy světa.

  Volant Řízení

  Kompatibilní s většinou volantu ovládání funkcí. Snadné přepínání skladeb, kanál a nastavit hlasitost, bezpečnější a příjemnější cesta.

  Podpora TPMS

  Můžete zobrazit teplotu a tlak v pneumatikách s vysokou přesností sledovat 4 pneumatiky na obrazovce pro bezpečnou jízdu. (Je třeba koupit TPMS samostatně)

  Podpora Externí TV

  Podpora Externího DVB-T2/DVB-T/ISDB-T, lze ovládat z DVD obrazovky s naší speciální TV konektor.

  Pracovat s přední a skutečný fotoaparát, kamera 360

  Rádio Tuner

  Vysoce kvalitní rádio IC pro lepší AM/FM/RDS příjem vám nádherné audio-rádio zážitek. Podpora DAB+(volitelné), lepší kvalitu zvuku, silný příjem signálu.

  Podpora OBD

  diagnostikovat vaše auto, stav kdykoliv

  Sledujte HD filmy

  Podpora 3G/4G/Wifi Sítí

  Suppot Mirror Odkaz

  Telefon a tento stroj může sdílet obrazovky navzájem

  Podpora DSP

  Zvýšení kvality zvuku hudby

  Štítky: dsp sound, 2 din dsp, bluetooth dsp, dsp usb, audio dsp procesor, dsp procesor, dsp rádio, android dsp, audio procesor, dsp pro auto.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty