R134A Auto Automobilový Klimatizace Chladivo Bezpečné Eco-friendly Chladicí prostředek Pro Chlazení Agent, Auto Klimatizace Suppleme R134A Auto Automobilový Klimatizace Chladivo Bezpečné Eco-friendly Chladicí prostředek Pro Chlazení Agent, Auto Klimatizace Suppleme R134A Auto Automobilový Klimatizace Chladivo Bezpečné Eco-friendly Chladicí prostředek Pro Chlazení Agent, Auto Klimatizace Suppleme R134A Auto Automobilový Klimatizace Chladivo Bezpečné Eco-friendly Chladicí prostředek Pro Chlazení Agent, Auto Klimatizace Suppleme R134A Auto Automobilový Klimatizace Chladivo Bezpečné Eco-friendly Chladicí prostředek Pro Chlazení Agent, Auto Klimatizace Suppleme R134A Auto Automobilový Klimatizace Chladivo Bezpečné Eco-friendly Chladicí prostředek Pro Chlazení Agent, Auto Klimatizace Suppleme

R134A Auto Automobilový Klimatizace Chladivo Bezpečné Eco-friendly Chladicí prostředek Pro Chlazení Agent, Auto Klimatizace Suppleme

267.25 Kč 219.19 Kč
Skladem
d96959

Číslo Modelu: R134a

 • Dávkování: (všechny náhradní)

  1. Mini auto: 3 láhve (single klimatizace / double steam klimatizace)

  2. Střední auto: 3-4 lahve

  3. Pro Audi a další B-class sedan: 4-5 lahví

  Poznámka: čím složitější Je systém klimatizace / čím delší pipeline, tím více chladiva je potřeba.

  Materiál: Automobilový chladiva

  Popis:

  1. Léto plné auto led praskla zkušenosti, R134a automobilové klimatizace zvláštní chladiva, čistoty až 99,9%, dobrý chladicí účinek, bez vody a jiných škodlivých nečistot, může chránit chladicí systém proti korozi a nezpůsobuje žádné škody na atmosférické ozonové vrstvy, je pravda, nová generace chladiv.

  2. Výkon výrobku je stabilní, doba použití je dlouho, chlazení účinek je dobrý, dát chladný vzduch, který chcete v létě, v pohodě celé léto.

  3. Kromě metody, plnění z nízkého tlaku end kompresoru, tato metoda je velmi pomalá vyplnit, obecně používají doplnit metodu, když chladivo je nedostatečná. Provoz kroky: je třeba nastartovat auto, zapnout klimatizaci, a pak přidat chladiva plynu, a sníh plechovky jsou postaveny.

  4. Plný toho, tato metoda je bezpečné a rychlé, a je vhodný pro první náplň chladiva v systému chlazení (chladivo tank převrácený).

  Provoz kroky: Po vysávání, neotvírejte klimatizace, přímo přidat kapalného chladiva z vysokotlaké end (nádrž chladiva ve vzpřímené poloze).

  Vyplnit chladiva z nízkotlaké straně, nastartujte motor a zapněte klimatizaci (nádrž chladiva ve vzpřímené poloze).

  Výpis: Chladivo*1

  Štítky: chladivo r134a, 600a chladiva, ac plyn r134a, chladivo r600a ventil, chladivo r32 náplň, plyn r134a chladiva, chladivo r32 přibalit adaptér, android klíčenka, montáž plyn r134a, R134a.

 • Recenze (2)

  • JoshuaLewisNY

   All good

  • Ladsleujh7

   Ok, but 40g of gas missing in each bottle. Refunded from difference

  Napsat recenzi

Související produkty