1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračky 1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračky 1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračky 1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračky 1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračky 1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračky

1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračky

105.17 Kč 98.85 Kč
Skladem
d9675

Funkce 2: Zdravotní Vysoce kvalitní Odolné
Značka: ULKNN
Rozměry Výrobku: 13*31 cm 122g
Využití 4: Papoušek Pták Stoupání žebříky hračky
Materiál: Dřevo
Funkce 1: Bezpečný Netoxický Barevné
Produkt materiál: Dřevěné + Háček + Bavlněné lano + Barevné Korálky
Barva Produktu: Pestré Barvy, Barevné
Sada Typ: No
Použití 3: Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól
Použití 2: Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano
Použití 1: Papoušek Pták kousat hračky
Typ: Ptáci

 • 1 Ks Pet Papoušek Pták kousat hračky Barevné Dřevěné bloku Bavlněné lano Visí Houpačka Visutý Most Stanice pól Stoupání žebříky hračka Tento produkt je vyroben z eco-friendly materiálu pro odolné a dlouho trvající použití.To je s světlý pták, jako barvy, které jsou vizuálně přitažlivé pro domácí zvířata a jejich majitele.Je to ideální hřiště pro vaše malé papoušek lezení, dobrodružství a touží prozkoumat.Funkce - Barva: Barevné.barevné Korálky - Materiál: Dřevo. - Velikost: 13*31 cm,122g - Vyrobeno z eco-příjemný materiál, non-toxické a bezpečné pro ptáky. - To je ideální hřiště pro vaše malé papoušek lezení, dobrodružství a touží prozkoumat. - S legrační barevné provedení, které bude mít mazlíčky a jejich majitele bavit a zároveň rozvíjet své dovednosti. - Populární hračky pro korely, andulky, papoušci, hřiště a další malé ptáky. - Teplé Tip: Vážení kupující, vzhledem k světelný efekt, monitory, jas, manuální měření a atd, tam by mohlo být nějaké mírné rozdíly v barvě a velikosti mezi fotografie a aktuální položky.Upřímně doufám, že můžete pochopit!Děkuji!!! 1 Ks Papoušek Pták hračky Poznámka:

  1.Vzhledem k ruční měření a různých metod měření, prosím, dovolte 2-3cm odchylka.

  2.Prosím třeba připomenout, že díky světelné efekty a sledování 's jas/kontrast nastavení atd., barevný tón webových stránek' s foto a aktuální položky by mohly být mírně odlišné.

  O Návrat A Vrácení Peněz:

  Pokud nejste spokojeni s nákupem zboží, si můžete vyměňovat položky.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky.

  Pokud výrobky mají jakýkoliv problém , prosím, kontaktujte nás do 24 hodin po obdržení.

  Vezměte prosím na Vědomí: Vrátil položky musí být nové a v původním stavu By měla vrací být požadováno:

  Kontaktujte nás prostřednictvím zprávy nebo e-mail nebo dopis nádraží

  Poskytnout co nejvíce podrobností o problému, který máte.Vrátit položku za dohodnutou výměnu nebo vrácení peněz.

  Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích.

  Pokud jste neobdrželi položku v rámci ochrany dodací lhůta, prosím, kontaktujte nás, budeme kontrolovat to a odpovědět vám co nejdříve.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

  O Zpětnou Vazbu :

  Vaše brzké potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží.

  Jakmile jste obdrželi výrobek, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětnou vazbu(4 nebo

  5hvězdy).

  Pokud si nejste s ní spokojeni, před odjezdem negativní zpětnou vazbu (1 nebo 2 hvězdy), prosím, dejte nám vědět jako první, a my vám může pomoci vyřešit problém, dokud jste spokojeni s tím.

  Štítky: ruka desky hračka, toikka ptáků, chytat ptáky, stud ptáků, fotografie ptáků, ptáci, domácí zvířata, papoušci žebříky, lezení hračky visí, umírají ptáci, chytit deska hračka, zdroje ptáky, vana hračka pro děti.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty