USB konverze napětí Boost Router napájení 5V 3.3V9V12V24V Napětí a proud, zobrazení 15W rychlost Ventilátoru Nastavitelný DC-DC USB konverze napětí Boost Router napájení 5V 3.3V9V12V24V Napětí a proud, zobrazení 15W rychlost Ventilátoru Nastavitelný DC-DC USB konverze napětí Boost Router napájení 5V 3.3V9V12V24V Napětí a proud, zobrazení 15W rychlost Ventilátoru Nastavitelný DC-DC USB konverze napětí Boost Router napájení 5V 3.3V9V12V24V Napětí a proud, zobrazení 15W rychlost Ventilátoru Nastavitelný DC-DC USB konverze napětí Boost Router napájení 5V 3.3V9V12V24V Napětí a proud, zobrazení 15W rychlost Ventilátoru Nastavitelný DC-DC USB konverze napětí Boost Router napájení 5V 3.3V9V12V24V Napětí a proud, zobrazení 15W rychlost Ventilátoru Nastavitelný DC-DC

USB konverze napětí Boost Router napájení 5V 3.3V9V12V24V Napětí a proud, zobrazení 15W rychlost Ventilátoru Nastavitelný DC-DC

105.17 Kč
Skladem
d9601

Hmotnost: 30g
Výstupní napětí: 0.5-30v
Ochrana: Zkrat
Fáze: DC
Aplikace: Přístrojové vybavení
Číslo Modelu: ZK-DP2

 • 15W 2A USB nastavitelný buck-boost, napájení nabíjecí modul 5V pro 3.3V9V12V24V30V

  (konstantní napětí, konstantní proud)

  Poznámka: aby se zabránilo kryt před poškrábáním během přepravy, ochranu povrchu filmu high-profil verze krytu není odtržena.Je nutné, aby odtrhnout zadní kryt, aby to vypadalo, jasný! ! !

  1. Highlights:

  • 1.15 W napájení, proud 2A, lze použít k napájení routeru.

  • 2. Jako USB vstup nastavitelný stolní napájení, můžete nastavit výstupní napětí libovolně, omezit proud 0-2A (široký vstup 4-13V, široký výstupu 0.5-30V jakákoli úprava, ochrana proti zkratu, zkratový nehoří)

  • 3. Jako USB nabíjecí kabel, nastavit nabíjecí napětí a maximální nabíjecí proud libovolně (žádné napětí, s konstantním proudem, anti-zpětnému toku, aby splňovaly dobíjení většiny baterií)

  • 4. Vícenásobná ochrana (zkrat, přes proud, přes teploty, over power, over voltage protection, nabíjení anti-zpětná ochrana)

  2. Parametry výrobku:

  2.1. Vstupní napětí: 4-13V (Při použití podložky vstup, dávejte pozor na pozitivní a negativní póly, nepřipojujte STŘÍDAVÉ napájení)

  2.2. Výstupní napětí: 0,5-30V

  2.3. Výstupní proud: 0-2A (výstupní proud režimu konstantního napětí je adaptivní v závislosti na zatížení velikost, není nastavitelný.Pokud nastavíte limit proudu na 1A, pak zatěžovací proud je větší než 1A, to se automaticky přepne do konstantního proudu režim 1A )

  2.4. Výstupní výkon: méně než 15W (když je výstupní výkon vyšší než 15W, výstup se automaticky vypne, a -OP - zobrazí se.Po snížení zatížení napájení, stiskněte tlačítko ON/OFF k řešení).Když vstupní proud je příliš velký, může být vypnuto dříve kvůli teplotní ochraně.

  2.5. Napětí displej: rozlišení 0,1 V, továrna, přesnost ± 0,1 V nebo tak (může být ručně opraveny po srovnání se standardní voltmetr)

  2.6. Aktuální displej: rozlišení 0,01 A, rozsah 0-2.2, továrna, přesnost ±0.05; zobrazení chyb je větší, když výstupní proud je menší než 0,05, malý proud do 10-40mA nemohou být zobrazeny (může být ručně opraveny, výstupní proud Kalibrace je přesnější, když je větší než 1A a kalibrace není vhodné pro malé proudy.)

  2.7. Napájení displeje: 0.00 W-15.0 W

  2.8. Teplota ochrany: Když je napájení komponent teplota je vyšší než 100 °C, zadejte -OT-ochranu, snížit zatížení napájení, stiskněte tlačítko ON/OFF řešit (moc nebude vstupovat OT ochranu pro dlouhodobý provoz v rámci 10W, když vstupní proud vyšší než Na 3A, může vstoupit přes-teplotní ochrana při práci na dlouhou dobu, i když to nedosahuje 15W)

  2.9. Pracovní proud: 30mA

  2.10. Nabíjení anti-zpětnému toku: Ano, to může být připojen přímo k baterii pro nabíjení, není třeba přidat diodu

  2.11. Ochrana proti zkratu: Ano

  2.12. Hmotnost: Vysoké provedení 30g, nízká verze 20g

  3. Popis funkce:

  3.1. Tlačítko

  "VYBERTE" tlačítko: krátké stisknutí – přepínání mezi napětí, proud, výkon, kola displej; dlouhý stisk – vstup nebo opuštění režimu kalibrace;

  "ON/OFF" tlačítko: Krátké stisknutí – ovládání výstupu pro zapnutí nebo vypnutí; dlouhé stisknutí – nastavte sílu-na standardní výstup vypnout nebo zapnout, stiskněte dlouze tlačítko na více než 3 vydání, displej pro každou sílu-ve výchozím nastavení je výstup, a na displeji znamená, že neexistuje žádný výstup ve výchozím nastavení pokaždé, když je zapnuto napájení.

  3.2. Potenciometr

  Aktuální nastavení potenciometru CC otáčí ve směru hodinových ručiček pro zvýšení limitu aktuální hodnotu.Když proud dosáhne limitu proudu, vstupuje do konstantní proud státu (všimněte si, že výstupní proud může být zvýšena bez nastavení potenciometru.Na konstantní napětí, výstupní proud je pouze v Závislosti na zatížení, to se liší v závislosti na zatížení);

  • Maximální výstupní proud (konstantní hodnota proudu) způsob nastavení: přepínač zobrazení proudu, přímo zkrat na výstupu terminálu pro nastavení CC potenciometr, současné zobrazení aktuální hodnoty je maximální výstupní proud.

  Napětí nastavení potenciometru CV otáčí ve směru hodinových ručiček pro zvýšení výstupního napětí.

  3.3. Indikátor světla

  CC--Konstantní proud kontrolka, světlé, když konstantní proud (červená);

  NA výstup stavová kontrolka (zelená);

  3.4. Vstupní a výstupní porty

  Na vstupní straně - na levé straně, USB samčí hlava, microUSB, a pad jsou vybrány jako vstupy;

  Výstup - na pravé straně, modrá 2P svorky jako výstup.

  Štítky: router jahoda, ovládání rychlosti ventilátoru, zobrazení usb, apc network, malé ups jednotek, malý usb notebook ventilátor, dc napájení, aktuální regulátor stejnosměrného napětí, 5v až, usb 5v ups.

 • Recenze (1)

  • MomoOyobo

   I want the products exactly were shipped.

  Napsat recenzi

Související produkty