Čerpadlo pro čerpání ropy pomocí sondy auto čerpadlo pro oleje olejové čerpadlo 12 v SITITEK 100 W Čerpadlo pro čerpání ropy pomocí sondy auto čerpadlo pro oleje olejové čerpadlo 12 v SITITEK 100 W Čerpadlo pro čerpání ropy pomocí sondy auto čerpadlo pro oleje olejové čerpadlo 12 v SITITEK 100 W Čerpadlo pro čerpání ropy pomocí sondy auto čerpadlo pro oleje olejové čerpadlo 12 v SITITEK 100 W Čerpadlo pro čerpání ropy pomocí sondy auto čerpadlo pro oleje olejové čerpadlo 12 v SITITEK 100 W Čerpadlo pro čerpání ropy pomocí sondy auto čerpadlo pro oleje olejové čerpadlo 12 v SITITEK 100 W

Čerpadlo pro čerpání ropy pomocí sondy auto čerpadlo pro oleje olejové čerpadlo 12 v SITITEK 100 W

804.06 Kč
Skladem
d92224

Značka: SITITEK

 • Univerzální pro domácnost čerpadla Snadná výměna motorového oleje Osobní/nákladní stroj, motor, loď, motocykl, nebo skútr Přes test vést A Čerpání motorové nafty každém ročníku . Různé atraktivní cena, malé rozměry a hmotnost. Poháněn DC napájení 12 V , Je vybaven pohodlnou rukojetí, které zaslali jediné tlačítko pro zapnutí/vypnutí. Kompletní Parní hadice (Kanalizace a sání) se speciální tip, potrubí svorky pro jejich fixaci a Drát pro запитывания čerpadla z baterie vozu .

  "SITITEK 100 W"-domácí čerpadlo pro výměnu oleje v motoru a převodu nafty za přijatelnou cenu "SITITEK 100 W"-levná čerpadla pro snadnou výměnu motorového oleje bez pozoru jámy, klíče a další vybavení

  Chcete provést элементарное údržbu vozu sami, ale nemají garáž s Vyhlídkovou ямой nebo potřebné nástroje, budete potřebovat i při výměně oleje v motoru? Dnes na to není třeba! Откачать starý olej z Carter ' s ICE přes měrku nebo nafty z nádrže přes jeho горловину vám pomůže rozpočet domácnosti čerpadlo "SITITEK 100 W". Tento stroj není pouze stojí za to mnohem levnější, jejich profesionální protějšky, orientovaný, především, частую интенсивную práce (například v servisních středisek), ale také se od nich liší компактностью, že velmi немаловажно, když je jeho používání v domácnosti.

  Tak vypadá čerpadla v plné výši, "alert" Výhody čerpadla "SITITEK 100 W" Перекачка motorového oleje a nafty . I když to čerpadlo a umístěn výrobcem jako nabíječka pro výměnu motorového oleje přes měrku, to může být úspěšně použit pro čerpání všech druhů motorové nafty (včetně letních, zimních a Arktických druhů).

  Čerpadlo je vybaveno kabely s klipy-"крокодилами" pro připojení k baterie auto baterie Přenositelnost . Tento model независима z AC 220 V, jako je zaměřené na energii z Napájení 12 V, například, běžné autobaterie. Vše, co potřebujete, zahrnuto. Заказав přenosné čerpadlo "SITITEK 100 W" on-line obchod www.sititek.ru, dostanete spolu s ním vše, co potřebujete pro jeho provoz do destinací: 2 hadice pro čerpání s speciální tryskou a dráty s klipy-"крокодилами" pro подсоединения baterie.

  Vypouštěcí a odsávací hadice, stejně jako svorky pro jejich fixaci přijít kompletní s čerpadlem-není třeba nic kupovat, je volitelný Chytrý design . "SITITEK 100 W" je kompaktní a lehký model, vyrobený v Ergonomické tělo a снабженная speciální držadlo. Jediné tlačítko určené k zapnutí a vypnutí čerpadla, je nejvhodnější pro uživatele-je uvedeno výše, zvládnout.

  Přístroj je opatřen komfortní rukojetí, který zveřejnil jeden ovládací tlačítko Обслуживайте jeho technika v garáži s čerpadlem "SITITEK 100 W"!

  Pomocí čerpadla "SITITEK 100 W", Budete moci snadno откачать odpadní olej z klikové skříně motoru, auto, motocykl nebo jiného zařízení, снабженной LEDU, aniž by utrácet čas a peníze na pořádání техобслуживания stroj v специализированном сервисном centrum. Použití pro skladování motorové nafty многолитровую barel a chtějí naplnit palivo v nádrži přímo, aniž by prostřednictvím kanystr a nálevku? "SITITEK 100 W" выручит a v této situaci! Понадобилось откачать paliva z palivové nádrže? Zapomeňte na staré "дедовских" metoda, kdy tvořily подсасывать paliva, pomocí vytvořit podtlak v hadici vlastní plíce a рискуя наглотаться hořlavý! S čerpadlem "SITITEK 100 W", aby to jednodušší jednoduché.

  Pozor! Tento model nemůže být použit pro čerpání vody, трансмиссионного oleje (jako je olej PPC), benzín a jiné hořlavé kapaliny. Univerzální Stroj pro servis spotřebičů

  Přenosné čerpadlo lze použít pro čerpání oleje z motoru auta a kamiony, motocykly, skútry, Čtyřkolky, motorová loď, vysokozdvižný vozík, nakladače, traktory, benzínové, dieselové generátory, atd. d. Kromě toho, "SITITEK 100 W" vhodné pro откачивания motorové nafty a doplňování je auto a vodní dopravy, traktory a další zemědělské stroje. Velmi snadné použití

  Práce s pumpou je nechutně. Starosti kompletní hadice na odpovídající выходам čerpadla a зафиксируете nich se svorkami, které také přicházejí spolu s ním. Po tomto, je jen dát volný konec sací hadice do kapacity s hořlavými nebo olejové vany motoru, a konec vypouštěcí hadice v balení, připravené pro odtok kapaliny. Zapněte čerpadlo a ожидайте, tak dlouho, jak to bude vaše práce.

  Štítky: silikonový nástroj mužského, růžová žlutá otisky, růžové vánoční dřevěné auto, silikonové kozy, sólo, silikonové tip lůžkem, růžové žluté copánky, silikonová tepelně, růžová xs telefon případě, růžové vánoční dárek box.

 • Recenze (2)

  • Fresh Blood12

   Description exact. Everything matches. The goods are still happy. In the work has not yet tried

  • NicoleKliebisch

   Basically I liked everything, but there are nuances))) 1. when ordering delivery date 03.12, by fax-05.12 2. the courier was indicated, I had to go to the Post Office 3. The goods itself did not check, but visually everything is in order, though there are questions to the clamps, none of them shut the hose, they scroll. Unnice 4. there is a gift, spinner. To be honest, I did not expect. Nice. The overall impression is positive, I will order other goods. Good luck to all. Recommend.

  Napsat recenzi

Související produkty