Golfové Železa Hlavy Kryty Sada 12 Ks pro Oba Levý a pravý Rukou Kožené Žehličky Klubu Headcovers Deluxe Barva Černá Univerzální Fit Golfové Železa Hlavy Kryty Sada 12 Ks pro Oba Levý a pravý Rukou Kožené Žehličky Klubu Headcovers Deluxe Barva Černá Univerzální Fit Golfové Železa Hlavy Kryty Sada 12 Ks pro Oba Levý a pravý Rukou Kožené Žehličky Klubu Headcovers Deluxe Barva Černá Univerzální Fit Golfové Železa Hlavy Kryty Sada 12 Ks pro Oba Levý a pravý Rukou Kožené Žehličky Klubu Headcovers Deluxe Barva Černá Univerzální Fit Golfové Železa Hlavy Kryty Sada 12 Ks pro Oba Levý a pravý Rukou Kožené Žehličky Klubu Headcovers Deluxe Barva Černá Univerzální Fit Golfové Železa Hlavy Kryty Sada 12 Ks pro Oba Levý a pravý Rukou Kožené Žehličky Klubu Headcovers Deluxe Barva Černá Univerzální Fit

Golfové Železa Hlavy Kryty Sada 12 Ks pro Oba Levý a pravý Rukou Kožené Žehličky Klubu Headcovers Deluxe Barva Černá Univerzální Fit

565.69 Kč
Skladem
d912

Číslo Modelu: BJ-031
Feture: Voda-důkaz
Značka: XINGJINGCHENG
Typ: Golf Headcovers
Derivát Řady: Golf Headcovers
Materiál: PU kůže

 • Kvalitní Materiál

  Materiál: PU kůže, uvnitř bavlna, 360°všestranný ochranu golfových klubů, žehličky z opotřebení a nárazu.

  Suchý Zip Design

  Suchý zip-uzavření uvnitř, aby golf headcovers žádný pokles z klubu hlavy.Balení včetně: 12 golfové železa kryty s čísly pro identifikaci, včetně 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, PW, SW, AW a LW*2.Tyto železné headcovers bude fungovat jak pro dámské nebo pánské kluby a také nezáleží na tom, jestli jste pravák, nebo levák.

  Voda-důkaz

  Chrání vaše kluby na déšť den. udržujte své žehličky z chrastící kolem, a dostat poškrábáním v tašce.

  Super Silné Kouzlo Pásky Uzavření

  golfové železa hlavy kryty použít super silné Kouzlo Pásky uzavření. Golfové železa kryty zůstane se svým klubem, ne se starat o vrácení. Mezitím, snadno nasadit a sundat.

  Záruka

  Jsme hrdi na poskytování vysoce kvalitní výrobky a nabídnout naše přátelské 30 denní záruku vrácení peněz v případě, že si nejste 100% spokojeni a přejete zboží vrátit z JAKÉHOKOLIV důvodu.

  Štítky: kentack golfové železa, iron set, golf club, STYO, klec golf, sota golfové hole, golf titleist, fialová headcover, otevřete kryt žehlička, koberec golf.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty