Specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50 Specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50 Specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50 Specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50 Specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50 Specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50

Specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50

155.96 Kč
Skladem
d91

Boční Panel Tloušťky: 3.0
Šířka: 1,5 mm a 2,0 mm
Funkce: upravit rozkládací pohovka
Číslo Modelu: D50
Příslušenství: s černé jaro
Typ: Nábytek, Závěs
Délka Hlavně: Další
místo původu: Guang dong, Čína
název: specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50
barva: černá
Materiál: ocel , železo
Thinkness: 2.5 mm a 3.0 mm
Dokončit: Elektroforéza černá
DIY Dodávky: Obrábění kovů

  • specializované nastavitelný Pohovka Závěs pro Nerezové oceli rozkládací Pohovka D50

    O tomto rozkládací Pohovka závěsu: 1.tloušťka je 2,5 mm a 3,0 mm. 2.Délka je 333mm a 345mm; net wight je 2.393 kg/pár 3.1 dvojice může být použit na 1 z nerezové oceli rozkládací postel nebo pohovka. 4.Lze použít do tkaniny pohovkou a skládací nábytek. O našem závodu: 1.ODM,OEM jsou přijímány. 2.Profesionální výrobce pro výrobu nábytku hardware. 3.Produkty jsou kompletní druhů, z jemné kvalitní, rozumné ceny a přemýšlivý po-prodejní servis.

    Štítky: psací stůl klávesnice zásobník, upněte police, xlr výstup pro sluchátka, postel pohovka, závěs pro případ, podlaha pohovka, závěs pro židle, lenovo yoga tab 3 x50, postel patře, pant pro acer aspire.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty