Diamond Obraz Květiny 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej Diamond Obraz Květiny 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej Diamond Obraz Květiny 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej Diamond Obraz Květiny 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej Diamond Obraz Květiny 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej Diamond Obraz Květiny 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej

Diamond Obraz Květiny 5d Diy Mozaika Plné Náměstí Kolem Vrták Diamant Drahokamu Daimond Výšivky Obrázky Prodej

277.78 Kč 180.62 Kč
Skladem
d758

Formulář: Jeden
Diamantový Tvar: Náměstí
Diamant Počet Barev: 20-45
Diamond Množství: 15-30% více množství Daimond
Původ: KN(Původu)
Rám: No
Materiál: Akryl
Diamond Mozaika, Tvar: Náměstí Diamond s 477 Barvy
Vzor Typu: Květinové
Diamant Typ 1: Plné Náměstí Drahokamu
Plátno Způsob Balení: Srolované
Použití: Obrazy
Výšivky Typu 3: 5d diamond obraz plný vrták kolo
Počet Barev: Nad 45
diamond Výšivky nástroje: Plastové Pero, Lepidlo,Plastová Deska,Pinzety
Vkládání Oblasti: Plné
Vnější Obal: Barevné Krabici
Styl: Evropský a Americký Styl
Vzor 1: Phalaenopsis/Čínská Růže/Růže/Slunečnice/Lily/Chryzantéma/On utratit
Drahokamu Typ 2: 3D 5D DIY
Diamond Malba Velikost: Všechny Velikosti Prodej
Diamant Velikosti: Náměstí 2.8 mm Kulatý 2.5 mm

 • O Diamond Malování Kroky 1. Otevřete krabici a zkontrolujte, zda diamant tašky, plátno a nástroje 2. Zkontrolujte pryskyřice diamond s DMC barvy uspořádány v pořadí kódování 3. Vyberte si jednu barvu diamanty a dát je do desky, chvění desky mírně 4. Viz srovnávací tabulka na plátně identifikovat každý diamant číslo a odpovídající tištěné číslo na plátně. 5. Ponořte pero hlavy s lepidlem tak, že to může držet jeden diamant; Pak držet diamant na plátně s odpovídajícím symbolem. Pinzety mohou být také použity namísto pera 6. Když ji dokončíte, stiskněte diamanty správně s knihou, aby se to firmě; Dal diamond obraz vhodný rám a vyzdobit váš dům nebo ho předat ostatním jako unikátní dárek. [Tipy]:pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání.

  O Diamond Malování Podrobnosti

  O Diamond Malování Balení 1.Obraz plátno, kamínky a všechny nástroje budou baleny do krabice. 2.Plátno Balíček: válcované nahoru, aby se zabránilo záhyby 3.Barva krabice je jiná. Záleží na velikosti obrazu. 4.Box je dostatečně silná, aby chránila výrobek, ale krabice mohou získat malé poškození v průběhu přepravy. Kupující Ukázat Diamond Doplněk Služby Budeme znovu odeslat vám žádné diamanty, které můžete ztratit. První zásilka je na nás. Jakékoli zásilky po tom, budete muset zaplatit za poštovné. Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je velmi cenná pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu a všech 5 hvězdiček pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!! Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.PROSÍM, zanechte nám 1,2,3,4 hvězdy, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pokud nejste spokojeni s produkty a služby, prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní a neutrální zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás. Díky..

  Štítky: diamond obraz kreslený vlněné holka, hodně krajiny diamond malování, eevee diamond malování kit, diamond malování lesklé domů, 5d diamond malování, terénní úpravy, diamond malování, 5d diamond malování, diamond malování indický, diamond malování zlatého tygra, plné náměstí vrták květina.

 • Recenze (1)

  • Giggitygoo6942

   Seller at the top Thank you!

  Napsat recenzi

Související produkty