Zalévání Láhev Nordic Anglickém Stylu Vintage Mosaz Sukulentní Rostliny Malé Zlaté Zahradnictví Postřik Může Zalévání Láhev Nordic Anglickém Stylu Vintage Mosaz Sukulentní Rostliny Malé Zlaté Zahradnictví Postřik Může Zalévání Láhev Nordic Anglickém Stylu Vintage Mosaz Sukulentní Rostliny Malé Zlaté Zahradnictví Postřik Může Zalévání Láhev Nordic Anglickém Stylu Vintage Mosaz Sukulentní Rostliny Malé Zlaté Zahradnictví Postřik Může Zalévání Láhev Nordic Anglickém Stylu Vintage Mosaz Sukulentní Rostliny Malé Zlaté Zahradnictví Postřik Může Zalévání Láhev Nordic Anglickém Stylu Vintage Mosaz Sukulentní Rostliny Malé Zlaté Zahradnictví Postřik Může

Zalévání Láhev Nordic Anglickém Stylu Vintage Mosaz Sukulentní Rostliny Malé Zlaté Zahradnictví Postřik Může

271.67 Kč 217.30 Kč
Skladem
d644

Číslo Modelu: Rostlina Květina Zalévání Hrnec

 • Body:

  1、Mlha spray tryskou, jemný sprej.To může sprej lehké a husté vodní páry, a postřik prostor je velký, který je připojen k vodě-náročné díly, jako jsou čepele, listy a kořeny.

  2、Domácí dekorace, high-hodnota konev.Chronologické zlaté barevné schéma a vintage vzhled, jsou velmi přitažlivé.

  3、zrcadlový povrch je leštěný s jemnou texturou.Je vybaven vintage mosaz, minimalistický design a jemné textury.Žlutý ocelový materiál, je to víc retro na dlouhou dobu.V průběhu doby, povrch mosaz budou tvořit vrstvu rzi, která má více chuti.

  4、Tiskové hlavy pro vysokou úroveň pohodlí.Konkávní lisovací hlava je navržen tak, aby se vešly prst břicho design, a stisknutím tlačítka je snadné.

  5、Stabilizace základny a umístěte jej bezpečně.Rozšířená základna je pevně na desce.

  Parametr:

  Velikost: Výška: cca 14.5 cm/5.71 in, šířka: cca 8,5 cm/3.35 v

  Proces: zrcadlo, leštění

  Materiál: mosaz

  Aplikace: rodina malých květináčích zalévání může, zalévání rostlin spreji, bytové doplňky

  Péče pokyny:

  1, Petrolej, prášek na čištění zubů odvápnění: První trvá petrolej s hadříkem otřete měděné výrobky, a pak použít prášek na čištění zubů otřete.

  2, ocet odvápnění: měděnka na měděných produktů, můžete použít ocet, správné množství soli a sépie kosti otřete zelená měděnka na měděných produktů.

  3, citronovou šťávu odvápnění: Odstranit rez citronu s citronovou šťávou a solí.To bude dobré, aby otřete alobalu, dřevní štěpky a sůl.

  Seznam:

  1 X Mosaz mini konev

  Štítky: zlatý hrnec, láska v anglický, může, kniha angličtina, hrnec, mosazný květináč, mosazné nádoby, Nordic, uf vintage, vnitřní zařízení polici.

 • Recenze (1)

  • Movida Corona

   It is perfect, functional and decorates at the same time

  Napsat recenzi

Související produkty