Toparchery 56inch luk a šípy sada Luk lov luk Dospělí Kit Lukostřelba Lovecká Střelba na Terč Toparchery 56inch luk a šípy sada Luk lov luk Dospělí Kit Lukostřelba Lovecká Střelba na Terč Toparchery 56inch luk a šípy sada Luk lov luk Dospělí Kit Lukostřelba Lovecká Střelba na Terč Toparchery 56inch luk a šípy sada Luk lov luk Dospělí Kit Lukostřelba Lovecká Střelba na Terč Toparchery 56inch luk a šípy sada Luk lov luk Dospělí Kit Lukostřelba Lovecká Střelba na Terč Toparchery 56inch luk a šípy sada Luk lov luk Dospělí Kit Lukostřelba Lovecká Střelba na Terč

Toparchery 56inch luk a šípy sada Luk lov luk Dospělí Kit Lukostřelba Lovecká Střelba na Terč

859.49 Kč 601.73 Kč
Skladem
d619

Číslo Modelu: 03XKYY45BL
Věk: >8 Let
Původ: KN(Původu)
Luk Velikost: 56inch
nakreslete hmotnosti: 30 kg -50 liber
Oblek pro: Dospělé
Typ: Luk a Šíp

 • Lukostřelba 56" Takedown Lovecký Recurve Luk Kovové Stoupačky Pravé Ruce Černý Luk s uhlíku arrow a arrow toulec prst/arm guard

  Prodávat to jako režijní cenu, ne přidat zisk, jen chci více lidí, zkuste naše toparchery recurve luk.

  Vysoká Pevnost Lití Hliníku Stoupačky.Luk je velmi Dobře Leštěné a nabízejí Vynikající Výkon

  Celkové luk délka: 56", luk stoupačky délka: 17", luk končetiny délka: 53", Max. čerpat délka: 30". 30" Hliníkové / Karbonové Šípy jsou vhodné.

  Luk končetiny: To je silná skleněná vlákna s javorovým jádrem.

  Provedení pro pravoruké střelce.Doporučuji tento luk pro někoho, kdo zájem o učení, lukostřelba, začátečník a zkušený lukostřelec.

  Štítky: složené luk, vintage junxing, luk a šíp, luk tradiční luk, šipka pěny, black hunter, f luk lov, střílet cíl, lukostřelba šipka zbytek, cíl luk.

 • Recenze (1)

  • Cardany 1

   Norms

  Napsat recenzi

Související produkty