SpinFit TwinBlade CP220 M1 Velikost 4,4 MM Dvojité Příruby Silikonová uších pro In-ear Sluchátka (1 Pár) SpinFit TwinBlade CP220 M1 Velikost 4,4 MM Dvojité Příruby Silikonová uších pro In-ear Sluchátka (1 Pár) SpinFit TwinBlade CP220 M1 Velikost 4,4 MM Dvojité Příruby Silikonová uších pro In-ear Sluchátka (1 Pár)

SpinFit TwinBlade CP220 M1 Velikost 4,4 MM Dvojité Příruby Silikonová uších pro In-ear Sluchátka (1 Pár)

252.70 Kč
Skladem
d564

Číslo Modelu: CP220 M1 Velikost
Značka: penon
Typ Položky: Náušníky

  • Popis Horní příruba: tvrdost 30 stupňů, měkké a tvrdé mírné, může být hluboký a jemný fit zvukovodu, není snadné spadnout Pohyblivé klouby: duše SpinFit produkty. S vlastnostmi otáčení, takže špunty do uší, mají směrové a snížení vysoké frekvenci ztrátu. Dolní příruby: tvrdost 40 stupňů, textura je těžší než exumbrella, k posílení těsnění a stabilitu, snižují nízké frekvenci ztráta.

    Specifikace CP200 (M1) Velikost : vnější průměr exumbrella: 10.5 mm Výška: 11,4 mm vnitřní průměr sub-deštník: Ø 4,4 mm vnější průměr sub-deštník: 13,7 mm

    Poštovné a balné Bude loď Registrovaných Air Mail přes Hong Kong Post/China Post/E-Paket. Normálně dodací lhůta je 7-14 pracovních dnů na vaší zemi. Někdy je zpoždění vzhledem k celní kontrole. Bude loď ven okamžitě (většinou do 24 hodin) po zaplacení. Všechny platební dává v sobotu a v neděli, bude loď ven na pondělí, Pokud položka byla odeslána zpět na opravu, kupující by měl platit za vrácení poplatku. Jsme bude zodpovědný za odeslání přepravní náklady & zacházení. Kontaktujte nás, Pokud máte nějaké otázky nebo problémy týkající se našich produktů, prosím neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit v našich silách uspokojit váš požadavek. Prosím nenechávejte žádné negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat.

    Štítky: eartips cp220, lampa benq cp220, v ear monitor hudebník, ušní con kabel, v uchu trn, kz 5, symbio w, padmate náušníky, 6, 35 mm jack, spinfit.

  • Recenze (2)

    Napsat recenzi

Související produkty