Belsiang Prsu Klipy Bradavky Svorky pro Ženy, Mučení, Řetěz Šroub Otrok, Bradavky Bdsm Oceli Otroctví, Dospělý Sex Hračky pro Páry, NC4 Belsiang Prsu Klipy Bradavky Svorky pro Ženy, Mučení, Řetěz Šroub Otrok, Bradavky Bdsm Oceli Otroctví, Dospělý Sex Hračky pro Páry, NC4 Belsiang Prsu Klipy Bradavky Svorky pro Ženy, Mučení, Řetěz Šroub Otrok, Bradavky Bdsm Oceli Otroctví, Dospělý Sex Hračky pro Páry, NC4 Belsiang Prsu Klipy Bradavky Svorky pro Ženy, Mučení, Řetěz Šroub Otrok, Bradavky Bdsm Oceli Otroctví, Dospělý Sex Hračky pro Páry, NC4 Belsiang Prsu Klipy Bradavky Svorky pro Ženy, Mučení, Řetěz Šroub Otrok, Bradavky Bdsm Oceli Otroctví, Dospělý Sex Hračky pro Páry, NC4 Belsiang Prsu Klipy Bradavky Svorky pro Ženy, Mučení, Řetěz Šroub Otrok, Bradavky Bdsm Oceli Otroctví, Dospělý Sex Hračky pro Páry, NC4

Belsiang Prsu Klipy Bradavky Svorky pro Ženy, Mučení, Řetěz Šroub Otrok, Bradavky Bdsm Oceli Otroctví, Dospělý Sex Hračky pro Páry, NC4

380.64 Kč 247.44 Kč
Skladem
d547

Sexuálně Sugestivní: No
Materiál: Z Nerezové Oceli
Typ Položky: Dospělé Hry
Obscénní Obrázek: No
Velikost: 1 Pair
Číslo Modelu: NC4
Značka: Belsiang

 • Popis

  Iteam: svorky na bradavky Materiál: nerezová ocel Velikost: zdarma velikost (cca 60g) Funkce: drápy může být natažené na stimulaci ženské hrudi. Čištění: po použití přípravku, namočte ji ve vodě a otřete ho vlhkým ručníkem.

  Foto show

  Tam mohou být rozdíly v barvách obrázků, které se zobrazují na různých monitorech.

  O balíčku

  Zašleme vám neprůhledné balení, žádné citlivé slova na balíčku na ochranu soukromí našich zákazníků, nikdo nebude vědět, co je uvnitř, prosím, buďte ujištěni, koupit.

  O produktu

  Všechny naše výrobky jsou 100% zbrusu nové a jsou pečlivě kontrolovány před odesláním ven. Všechny produkty jsou vyrobeny z lékařské kvalitní materiály, 100% bezpečné a non-jedovatý. To je normální cítit mírný zápach při prvním otevření, protože výrobek Skladujte v uzavřeném obalu na několik měsíců, prosím, vyčistěte ji, pak ji v dobře větraném místě, bude to zmizí během 1-2 dnů, a to nebude mít vliv na funkci.

  O doručení

  Všechny naše objednávky budou vydány do 5 dnů, doba dodání se liší podle země a je ovlivněna tím, počasí, svátky a další faktory. Pokud objednávka nebyla doručena v ochranné lhůtě, prosím, kontaktujte nás.

  O pracovní době

  Vzhledem k době, rozdíl, komunikace bude mít zpoždění, náš obchod, zákaznický servis vám odpovědět co jste poprvé vidět vaše zprávy, prosím, trpělivě čekat.

  Co když výrobek má problém ?

  Pokud produkt neodpovídá nebo je vadný, obraťte se na zákaznický servis in time. Budeme řešit problém pro vás, odešlete výrobek nebo plnou náhradu. Prosím, nepokoušejte se otevřít spor,jsme přesvědčeni, že komunikace je lepší, než otevřít spor.

  Klikněte na tlačítko pomoc

  https://helppage.Doctormotor.cz/buyercenter/index.htm#center

  Štítky: muž, bdsm, erotický dárek, moje sexuální hračky, bdsm, velké svorky na bradavky, cbt, sex hračka, doplňky pro dospělé, příležitostné ženy, slave 1 ucs.

 • Recenze (2)

  • Alexius Beta

   Very Fine 10/10

  • Sfllandis

   Everything Ok

  Napsat recenzi

Související produkty