Realistické Miminko Opice Panenka Realistické Reborn Baby Ručně Detailní Obraz Umělecké Panenky Hračky Realistické Miminko Opice Panenka Realistické Reborn Baby Ručně Detailní Obraz Umělecké Panenky Hračky Realistické Miminko Opice Panenka Realistické Reborn Baby Ručně Detailní Obraz Umělecké Panenky Hračky Realistické Miminko Opice Panenka Realistické Reborn Baby Ručně Detailní Obraz Umělecké Panenky Hračky Realistické Miminko Opice Panenka Realistické Reborn Baby Ručně Detailní Obraz Umělecké Panenky Hračky Realistické Miminko Opice Panenka Realistické Reborn Baby Ručně Detailní Obraz Umělecké Panenky Hračky

Realistické Miminko Opice Panenka Realistické Reborn Baby Ručně Detailní Obraz Umělecké Panenky Hračky

1 516.86 Kč 1 061.82 Kč
Skladem
d412

Původ: KN(Původu)

 • Body:

  1、Podrobný Velikost: podrobný velikost hand-made opice je o 49cm/19.29 inch, čistá hmotnost je asi 0,9 kg, a hmotnost balíku je asi 1,3 kg.

  2、Detailní Konstrukce: hlava a končetiny jsou vyrobeny z dováženého měkké silikagel, tělo je z bavlny, které je velmi měkké.Panenka může hýbat, sedět nebo si lehnout, ale nemůže vystát, nebo mluvit.To nemůže vstoupit do vody.

  3、Vložit Mohér: má vložit mohér.Panenka s otevřenýma očima má akrylátové oči vyrobené na Tchaj-wanu, které nebude blikat.

  4、Hand Made: Ručně vyrobené podle velikosti opice panenku, které můžete změnit oblečení pro panenku sám.Skutečné dítě-velikosti oblečení jsou vhodné pro panenku.

  5、Magnetický Dudlík: Krásné ručně vyráběné oko, ručně malované detaily a ručně vyráběné umělé řasy.Ústa jsou magnetické, a to bude přijít s magnetický dudlík vhodný pro ústa.

  Balení Seznam:

  1*Monkey Baby Doll

  Poznámka:

  Je dodáván s obleku, jak je znázorněno na obrázku.

  Štítky: reborn babi panenka, prasátko reborn panenka, dítě silikonové reborn, složené reborn panenka, baby alive panenka plná tělo, silikonový, hoomai reborn, grl reborn panenka, panenka opice, panenka keiumi, 120cm láska doll.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty