Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020 Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020 Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020 Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020 Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020 Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020

Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020

560.42 Kč 358.72 Kč
Skladem
d310

Číslo Modelu: VR kabel manager
Typ: Další
Kompatibilní Zařízení: Další
Původ: KN(Původu)
Počet Zobrazení: NIC
Typ Snímače: -
Zážitek Ze Sledování: Pohlcující
Certifikace: NIC
Značka: Rondaful
3D Brýle Typ: Virtuální Realita
Řadiče: No
All-in-one Virtuální Reality Brýle: No

 • Design Silent VR Kabel Kladka Pro HTC Vive/Vive Pro/Trhliny/Sony PS/Windows VR/Ventil Index VR Kabelový Management 2020

  Popis: 1. Klidné VR Herní Zážitek: VR kabel manažer přijímá silikon, ABS a pryžové materiály a hluk tlumiče technologie, které mohou mlčet, aby v co největší míře a minimalizovat napětí kabelu během používání, takže je snazší pro vás plně ponořit do vody, aniž by způsobily hluk a poskakuje kolem kabelu.

  2. Jednoduché Inteligentní Design: Jsme zjednodušili funkce produktu, z bezhlučný integrovaný design na horní měkké prsten a hlavní tělo řemenice integrovanému 360° rotace funkce uvnitř HMD držák kabelu, takže je snadné sestavit a rozebrat, a přizpůsobit se různé typy kabelů zajistěte je bez prokluzu lana.

  3. Snadná Instalace: můžete Si vybrat lepidlo háček nebo šroub háček, v závislosti na tom, zda chcete, aby to opravit trvale a jaký druh stropu máte. Napětí teleskopické kabel je mírné, může se rozšířit na 71 centimetrů, a pak odskočit automaticky, aby vám poskytnout pohodlnější zážitek VR.

  4. Široká Kompatibilita: VR doplňky jsou ideální, a musí být vybaveny zařízením pro HTC Vive, pro HTC Vive Pro, pro Vive Vesmíru, pro Oculus Rift, pro Oculus Rift S, pro Playstation VR, pro Microsoft PANE, pro Samsung Odyssey VR, pro Ventil Index VR, pro Oculus Quest Odkaz Na virtuální realitu headsety, kabely a jiné pevné zařízení, HMD kabel držák je vyroben z měkké pružné gumy, takže se není třeba obávat poškození kabelů.

  5. Obsah Balení: 6 * Teleskopická Stropní Kladka, 6 * Stropní Šroub Hák, 8 * Samolepící Háček, 1 * Hex Klíč, 1 * Kroužek Hák A 1 *Uživatelská Příručka Záruka.

  Specifikace:

  Materiál: ABS

  Barva: černá

  Vhodný model: pro HTC Vive, pro HTC Vive Pro, pro Vive Vesmíru, pro Oculus Rift, pro Oculus Rift S, pro Playstation VR, pro Microsoft PANE, pro Samsung Odyssey VR, pro Ventil Index VR, pro Oculus Quest Odkaz, atd.

  Balení Seznam:

  6*Zatahovací Strop Kladkový

  6*Stropní Šroub Hák

  8*Samolepící Háček

  1*Šestihranné Klíče

  1*Návod

  Štítky: aqara spínač, ds sklo, vive, ps vr, oculus quest tpu, index vr, kamera brýlí, řemenice, ventil index vr full kit, htc vive.

 • Recenze (1)

  • Vadim813

   Geniales, excelente calidad/precio

  Napsat recenzi

Související produkty