Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Pen Holder Make-Up CaseBag Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Pen Holder Make-Up CaseBag Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Pen Holder Make-Up CaseBag Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Pen Holder Make-Up CaseBag Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Pen Holder Make-Up CaseBag Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Pen Holder Make-Up CaseBag

Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Pen Holder Make-Up CaseBag

96.11 Kč
Skladem
d3030

Produkt: Tužka Taška
Specifikace: /
Funkce: Eco-Friendly
Type3: Vtipné Burrito Tortilla Roll Penál Papírnictví Školní Pomůcky
Typ: Skladovací Tašky
Type2: Štětec make-up storage bag
Použití: Nástroje
Formulář: Rolling Typ
Použitelný Prostor: Skříň
typ1: Burrito Palačinka Skladování Taška
Značka: monokweepjy
Klasifikace: Vakuové Stlačený Taška
Tvar: KOLO
vzor: Tří-dimenzionální Typ
Kapacita: /
Číslo Modelu: Tužka Taška
Materiál: Polyester
Tloušťka: /

 • Upgrade Legrační Roll Penál Kreativní Tortilla Pero, Pouzdro Na Tužku Vtipné Burrito Papírnictví Tužka Pouzdro Držák Na Pero Pouzdro Taška Make-Up

  Bullet Body: 1、Při vyjměte burrito z obalu, můžete ocenit výraz na tvářích lidí. Stylový a zábavný design, taška je vyrobena z odolného materiálu a je lehký a kompaktní.

  2、To vypadá jako skutečné Mexické burritos ananas koláč nebo pizzu, ale to se ukázalo být univerzální ledvinka, která pojme všechny malé věci, které chcete uložit. Velmi pohodlné!

  3、je velmi praktické pro váš každodenní život, použijte tento Mexické burrito pouzdro na tužku držet své psací potřeby bezpečí a stylově.

  4、Vhodné pro každodenní použití v univerzitních, školních pomůcek nebo kancelářských potřeb; upoutávky; pohodlný způsob, jak nosit s sebou nějaké tužky, fixy, kreslicí potřeby, kartáče, nástroje, atd..

  5、zajímavý dárek pro každého studenta nebo jiné osoby. Vhodné pro školy, spolužáci, nové pracovní kolegy, gurmány a všechny, kteří ocení divné dárky!

  Popis:

  Jméno: burritos palačinka skladování taška

  Materiál: Polyester

  Pohlaví: Obecné

  Styl: lívance, ananas dort, pizza

  Velikost: cca 21*21 cm/8.27*8.27 v

  Vlastnosti:

  Liší se od obyčejné tužky případě, to je velmi unikátní

  Stačí dát pero do vhodné pozice a role penál v pořádku.

  Užijte si ten výraz lidí, když si burrito valit ven z tašky.

  Tento veselý Burrito penál pojme všechny vaše psací potřeby a udržuje je v bezpečí.

  Vypadá to jako skutečné Mexické burritos ananas koláč nebo pizzu, ale to je penál. vyrobeno ze 100% jedlý hadříkem!

  Zábavný a užitečný dárek pro každého studenta víš! Ideální pro zpátky do školy, nového zaměstnání, spolupracovníky, milovníci jídla a každý, kdo oceňuje nepředvídatelný dárek!

  Seznam:

  1* burritos penál

  Štítky: očko nýtovací nástroj, cool design, kookie gelové pero, hadice na karcher, kawaii, dinsaur gelové pero, ruční držák, oživení paměti polštář, umění zobrazení, pěnové zbraně, sprej.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty