Nástěnné Závěsné Zrcadlo Boho Zrcadlo s Třásněmi Kulaté Zrcadlo Umění Ornament Make-up Zrcátka u Bytu Obývací Pokoj, Ložnice Nástěnné Závěsné Zrcadlo Boho Zrcadlo s Třásněmi Kulaté Zrcadlo Umění Ornament Make-up Zrcátka u Bytu Obývací Pokoj, Ložnice Nástěnné Závěsné Zrcadlo Boho Zrcadlo s Třásněmi Kulaté Zrcadlo Umění Ornament Make-up Zrcátka u Bytu Obývací Pokoj, Ložnice Nástěnné Závěsné Zrcadlo Boho Zrcadlo s Třásněmi Kulaté Zrcadlo Umění Ornament Make-up Zrcátka u Bytu Obývací Pokoj, Ložnice Nástěnné Závěsné Zrcadlo Boho Zrcadlo s Třásněmi Kulaté Zrcadlo Umění Ornament Make-up Zrcátka u Bytu Obývací Pokoj, Ložnice Nástěnné Závěsné Zrcadlo Boho Zrcadlo s Třásněmi Kulaté Zrcadlo Umění Ornament Make-up Zrcátka u Bytu Obývací Pokoj, Ložnice

Nástěnné Závěsné Zrcadlo Boho Zrcadlo s Třásněmi Kulaté Zrcadlo Umění Ornament Make-up Zrcátka u Bytu Obývací Pokoj, Ložnice

490.87 Kč 392.65 Kč
Skladem
d30188

Funkce 4: Zavěšení Na Zeď Dekorace
Funkce 1: Nordic INS
Funkce 2: ručně tkané
Velikost:
Číslo Modelu: boho zrcadlo
Materiál:
Tvar: Další
Funkce: Kulaté Závěsné Zrcadlo
Funkce 3: bavlněné lano

 • Body:

  1、Vysoce Kvalitní Materiál: Bavlna a zrcadlo . Zrcadlo s sunburst tvar tkané, bez ztráty užitečnosti a krásy. To je perfektní dárek pro své bohémské přátele.POZNÁMKA-Tam je ochranný film na povrchu zrcadla, prosím, trhat ji před použitím pro zajištění jeho vysoké rozlišení.

  2、Nádherný Minimalistický Design: Jedinečné umění makramé zrcadlo je skvělý způsob, jak přidat vertikální prostor! Geometrické makramé zrcadlo bude kreslit oko a aby váš pokoj elegantní.

  3, kolo makramé zdi visí zrcadlo, přidat rozměr prostoru ve vašem domě. To přinese Český folk a vinobraní do vašeho interiéru.Mohou být umístěny samostatně nebo skládaný s ostatními, to jde s velkou ratan zrcadlo. To je zdobené nástěnné zrcadlo ideální pro domácnosti ve vintage rustikálním stylu.

  4、Rozsah Aplikace: boho zrcadlo je skvělý dekorativní umění zdi. Lepší pro Zavěšení a místo na stole. Dát to na vašem obývací pokoj, ložnice, koupelna, dětský pokoj, a jakékoliv jiné místo, které chcete, aby se silný názor.

  5、Velikost: Celkový průměr včetně fringe je 11.8

  Specifikace(přibližně):

  Název: Nordic Nástěnné Zrcadlo

  Materiál: bavlněné lano + sklo

  Velikost: cca 30m/11.81 v průměru, 20 cm/7.87 v zrcadle

  Balení Seznam:

  1 * Závěsné Zrcadlo

  Štítky: live laugh love malování, zrcadlo lano, macram zrcadlo, Zrcadlo, zrcadlo štítku, komoda make-up, komoda marnost, boho dekor, zrcadlo slámy, zrcadlová stěna dekor.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty