Profesionální Prst Pulsní Oxymetr Prstu PR Monitor Srdečního tepu, SpO2 Kyslíku v Krvi Metr Dobíjecí USB Prst Oximeter Profesionální Prst Pulsní Oxymetr Prstu PR Monitor Srdečního tepu, SpO2 Kyslíku v Krvi Metr Dobíjecí USB Prst Oximeter Profesionální Prst Pulsní Oxymetr Prstu PR Monitor Srdečního tepu, SpO2 Kyslíku v Krvi Metr Dobíjecí USB Prst Oximeter Profesionální Prst Pulsní Oxymetr Prstu PR Monitor Srdečního tepu, SpO2 Kyslíku v Krvi Metr Dobíjecí USB Prst Oximeter Profesionální Prst Pulsní Oxymetr Prstu PR Monitor Srdečního tepu, SpO2 Kyslíku v Krvi Metr Dobíjecí USB Prst Oximeter Profesionální Prst Pulsní Oxymetr Prstu PR Monitor Srdečního tepu, SpO2 Kyslíku v Krvi Metr Dobíjecí USB Prst Oximeter

Profesionální Prst Pulsní Oxymetr Prstu PR Monitor Srdečního tepu, SpO2 Kyslíku v Krvi Metr Dobíjecí USB Prst Oximeter

454.19 Kč 290.64 Kč
Skladem
d30072

Záruční Doba: 1 Rok
Parametr: Krve Kyslíkem,Tepová Frekvence,SPo2
Aplikace: Prst
Velikost: Pulse Finger Oximeter
is_ na míru: Ano
Původ: Čína Pevniny
Moc: 2*AAA 1.5 V alkalické baterie
PR rozsah měření: 30BPM-240BPM
Typ Položky: Krevní Tlak
Materiál: ABS
Typ Displeje: OLED Displej
Číslo Modelu: YXX088A
Parametry: SpO2 PR

 • Vlastnosti:

  1. Kvalitní OLED displej. 4 směr pro čtení. 2. Parametry: SPO2 (Saturace Pulsní Kyslíku), PR (tepové frekvence),PI(perfuzní index) 3. Lehký, přenosný a jednoduché ovládání. 4. Přesné čtení, pár vteřin na to dostat data. 5. Automatické vypnutí do 8 sekund, když není žádný signál. 6. Vhodné pro outdoorové sporty, horolezectví,Dlouhá pracovní doba a domácí zdravotní péče 7. Vhodné pro seniory, lidi s problémy s dýcháním, nebo lidé, kteří často jako sportovní.

  Vezměte Prosím Na Vědomí:

  Saturace kyslíku normální lidské arteriální krve je 98%. Pokud je to méně než 94%, je považován za nedostatečný přívod kyslíku. Kromě toho, normální lidé, puls a srdeční frekvence jsou stejné. Obvykle mezi 60 až 90 krát za minutu. Nicméně, v případě cvičení a stres, tep se může zvýšit.

  Balení seznam:

  - 1 x Pulzní Oxymetr - 1 x anglický Uživatelský Manuál - 1 x Lano - 1 x Úložný Vak (v Závislosti na tom, zda si vyberete) (Vzhledem k letectví omezení, AAA baterie nejsou součástí balení)

  Oxymetr Detail:

  Specifikace:

  - SpO2 rozsah Měření: 70~100% Rozlišení: ±1% Přesnost: ±2% (70%~99%), blíže neurčené (

  Návrat Politiky Podrobnosti:

  1. Pokud máte vadné položky, které chcete vrátit, nebo slevu. Prosím, kontaktujte nás do 2 dnů od vás přijmout zásilku. 2. Vrátíme vám peníze, když jsme si vrátit zboží, nebo nahradit položku pro vás. 3. Všechny vrátit zboží musí být vráceno s je originální balení a příslušenství. Zákazník je odpovědný za přepravní náklady na vrácené položky.

  Záruka:

  1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Doctormotor.cz!

  Zpětná vazba:

  Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

  Štítky: nanovna, muži vlhkoměr, jednoduché prst pulsní oxymetr, saturometro, 5l kyslíku, měřič kyslíku, george floyd maska, wego srdeční frekvence monitoru, monitor pc, oximet.

 • Recenze (2)

  • Pirralho 93

   Shipping very fast. It is easy to use, it has a very comfortable size and measures correctly. Good product.

  • Pritchard Adam5

   Related ordered pulse oximeters, the readings are the same as mine, very high quality assembly, good packing and fast delivery, thank you.

  Napsat recenzi

Související produkty