Auto GPS Tracker Vozidla GPS Lokátor GT06 Odříznout Oleje Hlas Monitor SOS Volání 12-36V Motocykl Tracker v Reálném čase Sledování Zařízení Auto GPS Tracker Vozidla GPS Lokátor GT06 Odříznout Oleje Hlas Monitor SOS Volání 12-36V Motocykl Tracker v Reálném čase Sledování Zařízení Auto GPS Tracker Vozidla GPS Lokátor GT06 Odříznout Oleje Hlas Monitor SOS Volání 12-36V Motocykl Tracker v Reálném čase Sledování Zařízení Auto GPS Tracker Vozidla GPS Lokátor GT06 Odříznout Oleje Hlas Monitor SOS Volání 12-36V Motocykl Tracker v Reálném čase Sledování Zařízení Auto GPS Tracker Vozidla GPS Lokátor GT06 Odříznout Oleje Hlas Monitor SOS Volání 12-36V Motocykl Tracker v Reálném čase Sledování Zařízení Auto GPS Tracker Vozidla GPS Lokátor GT06 Odříznout Oleje Hlas Monitor SOS Volání 12-36V Motocykl Tracker v Reálném čase Sledování Zařízení

Auto GPS Tracker Vozidla GPS Lokátor GT06 Odříznout Oleje Hlas Monitor SOS Volání 12-36V Motocykl Tracker v Reálném čase Sledování Zařízení

842.63 Kč 480.33 Kč
Skladem
d30052

Zvláštní funkce 2: Vibrační alarm, Pohyb, alarm,alarm Rozebírat
Napětí: 12V
Název Modelu: gt06
Verze: Nejnovější
Speciální funkce 3: Překročení rychlosti alarm, ACC zapalování, Flame Out Alarm
Provozní Napětí: 12-36VDC
speciální funkce 5: Geofence, Slepé oblasti ukládání dat
Polohování Způsoby: GPS+LBS
Sítě a Frekvence: 2G GSM/GPRS; 850/900/1800/1900Mhz
Speciální Funkce: Internetové Připojen
speciální funkce 4: otevřené dveře alarm
Speciální funkce 1: Dálkové řez olej, SOS tísňové volání, Historie trasy přehrávání,
záložní baterie: Dobíjecí 3,7 V 200 mAh Li-ion polymer baterie
Záruka: jeden rok
Velikost Položky: 90(L) x 50(W) x 13(H)mm
Ven Moc: 0,5 w
Životnost Baterie: 5 Až 9 Hodin
Přesnost: GPS
Doba použití: Jeden rok zdarma
Značka: ertengtec
Gps Modul: Ano
GPS Zeměpisné Poloze: Evropa
Přehled Platformy: http
Velikost Obrazovky: Pod 2 Palce
GPS Umístění: Globální použití
GPS typ: GPS Tracker
Typ: GPS Tracker Auto

 • Nejnovější verze MV730

  Klikněte na obrázek koupit.

  Globální využití

  To může fungovat perfektně, kolem 99% zemí, které podporují 2G sítě GSM

  Aplikace pro 12-36V Vozidla

  Kompatibilní s většinou 12-36V Vozidla

  Sledování V Reálném Čase

  můžete v reálném čase sledovat cíl na google maps snadno.

  Více Sledování Způsoby

  Podpora GPS+LBS dual positioning způsoby

  AGPS Rychlé Polohování

  AGPS(Assisted Global Positioning System),může pomoci tracker chytit signál gps rychleji.

  Vibrační Alarm

  Pokud někdo šokován vaše auto , nabízíme přístroj vstoupil do ruku stavu, bude zařízení odesílat informace o alarmu na vašem telefonu.

  Geo-plot

  Nastavením jednoho nebo několika specifických oblastech (domácnosti, firmy), zařízení opustí nebo vstoupí do této oblasti, budeme přijímat alarmové hlášení.

  Historie Trasy Přehrávání

  Můžeme zkontrolovat historii Trasa autem, přes mobilní aplikace nebo přihlášení platformu, můžete dotaz na data za 3 Měsíce!

  Více Alarmy

  Tato podpora zařízení překročení rychlosti alarm,rozebírat alarm,pohyb alarm,Acc zapalování a plamen se alarm.

  Hlas Monitor

  Budete moci sledovat zvuk kolem zařízení na dálku přes váš mobil.

  Otevřené Dveře Alarm

  Jakmile otevřel dveře bez povolení, bude zařízení odesílat informace o alarmu na vašem telefonu.

  Vzdáleně Odříznout a Obnovit Olej

  Bude možné vzdáleně odříznout paliva, jakmile auto bylo ukradeno, nebo splnit nějaké nebezpečí , samozřejmě, můžete také pokračovat.

  SOS Tísňové Volání

  Budete moci stisknout SOS tlačítko pro nouzové volání jednou setkal mimořádné situace.

  GSM/GPRS Slepé Oblasti Ukládání Dat

  Bude přístroj ukládat GPS data automaticky jakmile je vstup do GSM/GPRS slepé oblasti. s vestavěným-v paměti. je možné uložit 500pcs data.

  Zdarma Webové Platformy a APLIKACE

  Tento model podporovat jeden rok zdarma platforma. http://www.gps110.org APLIKACE: DAGPS

  GT06 Parametry A Schéma Zapojení

  Balíček displej

  Přehled

  Tento produkt GT06 je velmi stabilní a dobrý výkon Auta GPS Tracker, který je určen speciálně pro vozidla, jako je auto, motocykl, motorka a nákladní auto! To má široký provozní napětí 12-36V DC , kompatibilní s většinou vozidel na trhu! Kromě toho přijímá nejmodernější technologie, GPS a LBS Triple polohování, lze vyhledat velmi rychle, a poslat vám velmi přesné informace o poloze. Podle GPS lokalizace režimu, přesnost může být menší než 5 metrů! Co je víc, to může být připojen přímo s baterie vozidla, může získat trvalý výkon bez dobíjení akci! To podporuje GSM Quad Band Frekvence( 850/900/1800/1900Mhz ), může pracovat dokonale po celém světě! Na poslední, tento model zařízení podporuje mnoho funkcí, jako je sos tísňové volání, hlasové monitor, odříznout oleje, otevřené dveře alarm, který je populární a milovala mnoho zákazníků. Aplikace: široce Používán pro vozidla a jiné pohybující se objekty sledování.

  Hlavní Funkce

  1. Mini Velikost a Snadná Instalace. 2. Široký Provozní Napětí 12-36V DC, kompatibilní s vozidly na trhu! 3. Vzdáleně Odříznout A Pokračovat Paliva Jakmile je vaše vozidlo bylo odcizeno nebo splňoval všechny nouze, bude možné vzdáleně odříznout paliva pomocí SMS příkazu nebo APLIKACE zastavit vozidlo, samozřejmě, můžete také obnovit paliva na dálku. 4. GPS+LBS Dvojité Polohování Způsoby V případě, že gps signál je dobrá, bude zařízení lokalizovat pomocí gps satelitu, pokud ne, bude zařízení lokalizovat pomocí LBS! Podle GPS lokalizace režimu, přesnost je 5-10 metrů, pod LBS polohovací režim, přesnost je 100 až 1000 metrů! 5. Sledování V Reálném Čase Bude možné v reálném čase sledovat zařízení na google mapy přes mobilní telefon, tablet a počítač. 6. AGPS Rychlé Polohování. AGPS(Assisted Global Positioning System),může pomoci tracker chytit signál gps rychleji. 7. Geo-plot Nastavením jednoho nebo několika specifických oblastech (domácnosti, firmy), zařízení opustí nebo vstoupí do této oblasti, budeme přijímat alarmové hlášení. 8. Historie Trasy Přehrávání APLIKACE a webový server můžete záznam nahrát data z přístroje do 3 měsíců, bude možné přehrávání historie trasy kdykoliv! 9. Otevřené dveře alarm Jakmile otevřel dveře bez povolení, bude zařízení odesílat informace o alarmu na vašem telefonu. 10. Překročení rychlosti Alarm,Rozebírat alarm,ACC zapalování a Plamen ven alarm,Pohyb Alarm. 11. Vibrační Alarm Pokud někdo šokován vaše auto , nabízíme přístroj vstoupil do ruku stavu, bude zařízení odesílat informace o alarmu na vašem telefonu. 12. Hlas Monitor Budete moci sledovat zvuk kolem zařízení na dálku přes váš mobil. 13. SOS Tísňové Volání Budete moci stisknout SOS tlačítko pro nouzové volání jednou setkal mimořádné situace. 14. Jeden Rok ZDARMA WEB SLEDOVACÍ SOFTWARE A MOBILNÍ APLIKACE !

  Štítky: gps motocykl yhamaja, gp tracker, jeden ose sluneční tracker, tkstar, gps sledování vozidla, tk102, ios gps tracker, gt06 lokátor, kočárek evropské lodní dopravy, gps tracker vehicl.

 • Recenze (2)

  • Stephanwarlich

   O aplicativo é Simples mais muito bom.

  • Tuya1983

   Excellent Product

  Napsat recenzi

Související produkty