Originální Baterie pro Xiaomi JIMMY JV83 Ruční Akumulátorový Vysavač - Šedá Originální Baterie pro Xiaomi JIMMY JV83 Ruční Akumulátorový Vysavač - Šedá

Originální Baterie pro Xiaomi JIMMY JV83 Ruční Akumulátorový Vysavač - Šedá

1 601.58 Kč
Skladem
d29796

Značka: JIMMY
Původ: KN(Původu)
Vysavače Typ Dílu: Náhradní Baterie
Typ: Vysavač Díly
Číslo Modelu: JV83 Baterie

  • Popisy FAQ Q: Jak sledovat objednávku? A: Pls podívejte se na belowing odkaz: 1.Prodávající způsob dopravy: https://www.17track.net/zh-cn 2.Doctormotor.cz Standardní Doprava: https://global.cainiao.com/index.htm Q: Prodávající způsob dopravy(Pouze pro země EU): A: DHL zdarma povinnost dodání. Cena zahrnuje clo, dopravce bude odpovědný za celní povinnosti. Zemí EU není třeba platit žádné clo při výběru Prodávajícího způsob dopravy. Jen po pozemku clearanced ,přepravní informace bude aktualizovat.(obvykle dodání do 10-25days nebo tak), Pokud máte možnost, tento způsob doručení, Prosím zkontrolujte vaši adresu, pokud nějaké vzdálené náklady. Pokud je vzdálený,pak se budete muset platit za dálkové nákladů. Zanechte své jméno,detail, adresa,patří město,ulici,poštovní směrovací číslo správně. Pokud je třeba upravovat tyto informace, DHL bude účtovat další poplatek. Q: O Costum povinnost: A: Kromě prodávajícího způsobů dopravy je zdarma cla,jiných způsobů doručování není bez cla. Podle pravidla, že kupující má povinnost povinnost jasné, celní a získat pozemek. Pokud kupující nedělejte celní odbavení zboží může být zničeno, pak nejsme zodpovědní za to. Pokud potřebujete fakturu, prosím, kontaktujte nás a poskytnout svou e-mailovou adresu, pak my vám pošleme pro vás. Q:O Návratu: 1.pokud nejste spokojeni s bodem, když jste jej obdrželi,prosím, vrátit to do 10 dnů pro výměnu nebo vrácení peněz.Prosím, kontaktujte nás před vrátit. 2.Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo a konkrétní důvod pro návrat. 3.Vrátíme vám plnou peněz,při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství patří. 4.Pokud položka je poškozen během přepravy nebo nemůže být normálně používán,prosím, kontaktujte nás reálné fotky zboží a vrátíme vám peníze.

    Štítky: kartáč čistší vakuum, hepa jv51, buffett, baterie jv51, mijia přenosný vysavač, 14, 4 v nabíječka, xiaomi vakuové jv83, jv51, roidmi x30, neatsvor x500.

  • Recenze (4)

    Napsat recenzi

Související produkty