30mm Nových palivových čerpadel pro PIAGGIO VESPA GTS / MP3, 125 CCM, 250 CCM, 300 CCM 30mm Nových palivových čerpadel pro PIAGGIO VESPA GTS / MP3, 125 CCM, 250 CCM, 300 CCM 30mm Nových palivových čerpadel pro PIAGGIO VESPA GTS / MP3, 125 CCM, 250 CCM, 300 CCM

30mm Nových palivových čerpadel pro PIAGGIO VESPA GTS / MP3, 125 CCM, 250 CCM, 300 CCM

630.18 Kč
Skladem
d29752

Externí Testování Certifikace: CCC
Položka Průměr: 3cm
Hmotnost Položky: 0.5kg
Typ Materiálu: Měď
Typ Položky: palivové čerpadlo
Šířka Položky: 3cm
Název Modelu: Příponou p02
Speciální Funkce: Přívod Paliva
Položka Výška: 11cm
Značka: Siwinparts

 • Výkon:

  Max Tlak: 4,5-6 Bar

  Provozní Tlak: 3 Bar

  Průtok: 35LPH.

  Velikost Palivové Čerpadlo Průměr Těla: 30 mm.

  Jedna Palivová Čerpadla pouze,pokud máte jakýkoliv dotaz, před koupit,plesae, kontaktujte nás. Doprava · manipulační čas: 2-3 dny · Lodní doprava : Vary · Dodací doba: Liší · Jsme loď na Doctormotor.cz adresu, Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Doctormotor.cz je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit · Prosím, uveďte vaše osobní požadavek, jako jsou balíčky, hodnota prohlášení atd. · Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd. · Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky. · Jako Rusko kupující, pls opustit své celé jméno informací, včetně vašeho jména, otec jméno a příjmení, aby bylo jasné, na zboží hladce. · Jako Brazilské kupující, pls opustit své CNPJ nebo CPF Ne. před platbou · Jako Chile kupující, pls opustit své Rut Ne. před platbou. Zákaznický Servis · Pro kompatibilitu dotazy, pls zprávy nás s vašeho vozidla, rok, značka, model a objem motoru. pokud si nejste jisti, který produkt potřebujete, nebo ne vidět ten, který potřebujete v seznamu, neváhejte se na zprávu příliš. · Naše pracovní doba: 9:00 HOD. do 18:00 PM (Čína Peking Čas) pondělí až pátek. · Nebudeme pracovat dovolené v Číně · Prosím, buďte trpěliví, a ne dát negativní zpětnou vazbu nebo nízké podrobné prodávající hodnocení, aniž by diskutovat o své obavy s námi první. Snažíme se vyřešit všechny problémy, které můžete mít, náš konečný cíl je, aby vám šťastný jako zákazník. · Každá otázka bude odpověděl do 24 hodin, s výjimkou víkend a dovolenou.

  Štítky: piaggio, vespa 200 px, vespa sprint, piaggio zip, vespa pk50 xls díly, piaggio vespa, vespa px 50, vespa gt, bike telefon, piaggio liberty.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty