Dopad pístu Pro BOSCH GSH16-28 GSH16-30 11335 1607000C3M elektrické Nářadí Příslušenství Elektrického nářadí součástí Dopad pístu Pro BOSCH GSH16-28 GSH16-30 11335 1607000C3M elektrické Nářadí Příslušenství Elektrického nářadí součástí Dopad pístu Pro BOSCH GSH16-28 GSH16-30 11335 1607000C3M elektrické Nářadí Příslušenství Elektrického nářadí součástí

Dopad pístu Pro BOSCH GSH16-28 GSH16-30 11335 1607000C3M elektrické Nářadí Příslušenství Elektrického nářadí součástí

1 243.29 Kč
Skladem
d29510

DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
Značka: vlehok

 • Upozornění:

  Vždy prosím porovnejte rozměry r eplacement části se zobrazí

  Odpovědnost a Podnikání

  Příprava čas: potřebujeme 3-5 pracovních dnů na přípravu vaší objednávky podle našich četných objednávek každý den.

  Prosím zkontrolujte vaši adresu, když píšete v Doctormotor.cz,pokud chcete změnit dříve, než jsme loď na ně,prosím, oznámení nám novou adresu.

  l O cla: V úvahu našich zákazníků' prospěch, jsme nuceni loď vaší objednávky poštou.Prosím, pochopit ,nicméně, clo je mimo naši kontrolu, nemůžeme guarrante žádné daně, poplatku a neponese žádnou daň, poplatek.

  Produktové fotografie a specifikace jsou dodávány v originální továrny,tak se to možná stane vyrábí změnil nějaké technické údaje, nebo outlookings které jsme dosud ještě aktualizovat.A můžeme vás informovat v předstihu.Prosím pochopit.

  Jakmile se vada vyskytla,prosím, kontaktujte nás do 3 dnů od doručení dat.Budeme rozhodně vyřešit pro vás pozitivně.

  Platební informace

  1.Před uvedením vašeho zájmu, prosím, potvrďte podrobnosti s námi, pokud máte požadavek na položky.Prosím provést platbu do 3 dnů od objednávky, pokud objednávka není zaplacena po 3 dnech, bude uzavřen.

  2.Přijímáme platit VISA ,Master Card ,TT , Západní Unie nebo jakýkoli převod, který Úschovy spolupracovat.

  3.Pokud nemůžete provést platbu za novou objednávku, prosím, počkejte několik minut nebo kontakt s námi.Pomůžeme vám zkontrolovat, zda tam je nějaké problémy na nové objednávky.

  Lodní detail

  China post air mail normálně položky dorazí do 15-25 pracovních dnů poté, co byl vyslán.Někdy pro celní nebo počasí problém to bude mít zpoždění několik dní.To může být až 30-45 dní.

  1.Pokud vaše objednávka je méně než 2 KG ,budeme posílat prostřednictvím ruské Letecké/PostNL /China Post Registrované Letecké Pošty /ePacket podle vaší zemi.to trvá 15-45 dní a více, aby se dospělo.

  2.Pokud více než 2 KG,budeme uspořádat položky ve dvou parcel, nebo poslat poštou. (DHL.EMS.FEDEX.atd.)

  3.Pokud chcete odeslat vaše položky prostřednictvím expresní pošty,prosím, kontaktujte nás ,zajistíme pro vás.

  4.Budeme posílat vaše položky, když obdržíme vaši platbu,a budeme nahrát sledovací číslo hned po zásilka je odeslána.

  5.Pokud byste chtěli vědět, kde je položka,budete sledování na odkaz 17TRACK.

  Služby & Zpětná Vazba

  1. Naše pracovní doba je 09:00-18:00 od pondělí do neděle, v Pekingu Času.Kontaktovat nás můžete zanechat vzkaz v message center,odpovíme vám co nejdříve.

  2. Staráme se o našim zákazníkům,a bude vždy snažit, aby vám pomohl, doufám, že vytvořit dlouhodobé podnikání s vámi.

  3. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím TradeManager před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevření a řešení na místě.

  4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte své pozitivní zpětnou vazbu a 5-star.

  5. Pokud nebudete spokojeni našich produktů, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Garantujeme budeme 100% slove žádný problém pro vás a budete spokojeni.

  Štítky: bosch část, dewalt statoru, bosch náhradní díl, prodám díly bosch, bosch rotor, bosch lucerna, bosch, orbit sander, uneo, bosch spínač.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty