Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel Pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel Pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel Pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel Pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel Pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel Pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu

Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel Pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu

842.42 Kč 598.14 Kč
Skladem
d29349

Jméno: Senzorické Listy
Název Oddělení: Dítě
Velikost: 32 inch
barva: Modrá/Červená
Styl: Skládací
Původ: KN(Původu)
Číslo Modelu: 08GGCD02B
Hmotnost: 550g/680g

 • Smyslové Prostěradlo pro Děti Komprese Alternativa k Vážené Přikrývky Prodyšný Pytel pro Chlapce, Dívky - Bezpečné Uklidňující Úlevu

  Speciální potřebuje děti kreslit zvýšený pocit bezpečí a sounáležitosti, ze pocit láskyplný fyzický kontakt. Toto povlečení byl navržen tak, aby pomoci dát tyto děti v ideálním stavu mysli pád do klidný spánek v noci.

  Prodyšné a méně úzké než vážený deky, Spaní Rukáv poskytuje hluboké dotykový tlak pro nejbezpečnější, nejvíce podporují spánek je to možné.

  Podrobnosti O Produktu:

  Standardní Jednolůžkový Velikost: 80x160cm/

  Spát Rukáv (Genderově Neutrální)

  Prodyšný Nylon a Spandex Tkaniny

  Prát V Pračce (Vzduch Suchý Doporučeno)

  Pro Použití s Twin-Velké Posteli Jen

  Není Určeno pro Děti do 3

  Vlastnosti:

  【Relaxační Spánek Zkušenosti】inteligentní alternativa k restriktivní vážený přikrývky, užitečné pro děti, kteří mají potíže se pádu spát, házet a soustružení před spaním, také je vhodný pro děti usadit do spánku tím, že simuluje pocit se koná nebo objala.

  【Prodyšné, Elastické Pohodlí】senseory prostěradla jsou vyrobeny z Nylonu a Spandex, že by to mohlo být hodil do pračky, tyto elastických twin-velké listy nabízejí firmy, relaxační podpora pro děti všech věkových kategorií.

  【High-Kvalitní Tkaniny】List je vyroben pomocí směsi z 80% nylon a 20% spandex. Nylon je prodyšný materiál, který je přirozeně měkký na dotek a příjemná na kůži, zatímco spandex dává nějakou přidanou úsek.

  【Rychlé a Snadné Nastavení】Každý smyslové prostěradlo funkce zábal kolem vaší postele matraci a upravit tak, aby vyhovovaly pohodlí vašeho dítěte. Velikosti plechů se nevejde extrémně husté nebo polštář-top matrace a používají se velmi tenké matrace povede k menší kompresi.

  【Podporuje různé výzvy】Skvělé pro smyslové o azyl, kteří touží po extra tlak, toto povlečení je unikátně navržen pro děti s smyslové zpracování porucha, ADHD a autismem. Poskytuje jemnou kompresní pomoci uklidnit a uklidnit děti, které mají problém se usadit.

  Štítky: sumec, bag jump, uzemnění listů, bed hotel, dumbbel, vážený deka ot, peřinu západu slunce, elektrický matrace podložku, vážený deka etsy, uzemnění list tkaniny.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty