Fitness Sedět Bar Asistent Posilovny Cvičení Zařízení, Odpor Trubice Cvičení Lavice, Vybavení pro Domácí Břišní Stroj Zhubnout Fitness Sedět Bar Asistent Posilovny Cvičení Zařízení, Odpor Trubice Cvičení Lavice, Vybavení pro Domácí Břišní Stroj Zhubnout Fitness Sedět Bar Asistent Posilovny Cvičení Zařízení, Odpor Trubice Cvičení Lavice, Vybavení pro Domácí Břišní Stroj Zhubnout Fitness Sedět Bar Asistent Posilovny Cvičení Zařízení, Odpor Trubice Cvičení Lavice, Vybavení pro Domácí Břišní Stroj Zhubnout Fitness Sedět Bar Asistent Posilovny Cvičení Zařízení, Odpor Trubice Cvičení Lavice, Vybavení pro Domácí Břišní Stroj Zhubnout

Fitness Sedět Bar Asistent Posilovny Cvičení Zařízení, Odpor Trubice Cvičení Lavice, Vybavení pro Domácí Břišní Stroj Zhubnout

357.87 Kč 250.60 Kč
Skladem
d29330

Číslo Modelu: CM-SITUP-002
Funkce: Pasu A Břicha Cvičení
Aplikace: Přenosný Sit-up Stroj
Původ: KN(Původu)
Název Oddělení: ŽENY

 • modname=ckeditor

  Sedět Asistent

  Vlastnosti:

  Self-Sací Sit Up Bar

  Toto self -sací sit-up bar je navržen tak, aby volné ruce a dělat cvičení na vlastní pěst. Je kompaktní a lehký, velmi vhodné pro domácí cvičení a cestování.

  Silný a Odolný

  Robustní ocelový rám je postaven pro extrémní odolnost, velkou pomoc pro pas/břicho/nohy/tvarování těla, zadek výtah a svalové tónování.

  Stabilní Podporu

  Gumové přísavky pevně svírá podlaha zajistí bezpečné a stabilní stojan pro váš trénink. Max. medvěd kapacita: 330lbs.

  Nastavitelná Výška

  Měkká, hustá pěna rukojeti jsou pohodlné proti své nohy a zabránit tření. Nastavitelná výška, aby se vešly různé potřeby.

  Široká Použitelnost

  Vhodné pro hladké povrchy, jako jsou dlaždice, beton-cured, mramor, dřevo / dřevěné podlahy, ujistěte se, že podlaha a výhonky jsou čisté.

  Kompaktní a Lehký

  Prostorově úsporné a velmi výhodné pro ukládání a přenášení, ať jste kdekoli.

  Specifikace:

  Typ: Sit Up Bar

  Materiál: Pěna

  Barva: Červená, Černá

  Množství: 1ks

  Velikost: 28*17*13cm/11.02*6.69*5.11 v

  Balení seznam

  1* Přísavky Sit-up Polštář

  Štítky: hluboký dřep stroj, cvičení machin, hm67, bench press, sport muscul, lavička, tělocvična, lavice cvičení, výkon zařízení stroje, vnitřní zařízení polici, bederní trenér.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty