Fureinstore cestovní Kabinový Kufr 45L pro příruční Zavazadlo Lehká a Pevná ABS 4 Kola Fureinstore cestovní Kabinový Kufr 45L pro příruční Zavazadlo Lehká a Pevná ABS 4 Kola Fureinstore cestovní Kabinový Kufr 45L pro příruční Zavazadlo Lehká a Pevná ABS 4 Kola Fureinstore cestovní Kabinový Kufr 45L pro příruční Zavazadlo Lehká a Pevná ABS 4 Kola Fureinstore cestovní Kabinový Kufr 45L pro příruční Zavazadlo Lehká a Pevná ABS 4 Kola

Fureinstore cestovní Kabinový Kufr 45L pro příruční Zavazadlo Lehká a Pevná ABS 4 Kola

1 295.35 Kč
Skladem
d29272

Značka: Fureinstore
Typ Položky: Zavazadla
Hlavní Materiál: ABS

 • K dispozici v 5 různých barvách, s super moderní a funkční design.

  Jeho čtyři otočná kolečka poskytují 360 stupňů pohyb a jeho sklápěcí rukojeť (to zamkne a odemkne stisknutím tlačítka) umožňuje jednoduché a snadné dopravy, což umožňuje všechny objekty uvnitř udržovat pořádek. To má další pevná rukojeť.

  Exteriér je vyroben z anti-scratch ABS plastu, takže je tvrdý, odolný a lehký, chránit obsah proti cestovní trotes. Její zipy jsou určeny pro usnadnění otevírání a zavírání kufru. Zahrnuje tacos na straně pro podporu.

  Interiér je vybaven upevňovací popruhy na straně a zip vnitřní přihrádky, vytvoření několika prostory oddělit no, co chcete nosit, jako jsou boty, atd.

  Zahrnuje Kombinace visací Zámek 3 místný, aby kotva zipy, aby dát vám maximální bezpečnost

  Štítky: kabina vozíku, zavazadla kriega, jarní kolo kufr, kajak vozík z hliníku, kabinový kufr, samolepky maletas, 45 palců kufr, luggag bag, velký kufr, kosmetické kufry.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty