2020 diamond cross stitch krajina, květina, barva rosediamond mozaiky přírody vyšívání kříž steh kit ruční art diy dekor 2020 diamond cross stitch krajina, květina, barva rosediamond mozaiky přírody vyšívání kříž steh kit ruční art diy dekor 2020 diamond cross stitch krajina, květina, barva rosediamond mozaiky přírody vyšívání kříž steh kit ruční art diy dekor 2020 diamond cross stitch krajina, květina, barva rosediamond mozaiky přírody vyšívání kříž steh kit ruční art diy dekor 2020 diamond cross stitch krajina, květina, barva rosediamond mozaiky přírody vyšívání kříž steh kit ruční art diy dekor 2020 diamond cross stitch krajina, květina, barva rosediamond mozaiky přírody vyšívání kříž steh kit ruční art diy dekor

2020 diamond cross stitch krajina, květina, barva rosediamond mozaiky přírody vyšívání kříž steh kit ruční art diy dekor

294.65 Kč 235.63 Kč
Skladem
d29132

Materiál: Pryskyřice
Rám: No
Vnější Obal: PAPÍROVÝ SÁČEK
Počet Barev: 1-30
Použití: Obrazy
Původ: KN(Původu)
Formulář: Trojrozměrný
Vzor Typu: Květinové
Vkládání Oblasti: Částečné
Styl: Pastorační
Plátno Způsob Balení: Srolované
Sada Typ: No
Diamantový Tvar: KOLO
Značka: Obraz Éra
Typ Velkoobchod: No

 • 1.Obraz plátno, kamínky a všechny nástroje budou baleny do krabice.

  2.Barva krabice je jiná. Záleží na velikosti obrazu.

  3.Box je dostatečně silná, aby chránila výrobek, ale krabice mohou získat malé poškození v průběhu přepravy.

  Nástroje zahrnují tečkování pero, pinzety, tečkování cemeent, malé tašky, desky.

  1. Viz srovnávací tabulka na plátně identifikovat každý diamant číslo a odpovídající tištěné číslo na plátně. 2. Vložte kulatý konec tečkování pero do tečkování cement (push těžké udržet cement v místě). 3. Použijte kulatý konec pera držet diamant a lehce stiskněte dolů k odstranění další cement. 4. Roztrhat částečné filmu a místo diamantu na plátně podle odpovídající číslo. 5. Pokud se budete držet diamant na špatné oblasti na obraze, odstranit diamond s pinzetou. 6. Po dokončení, lehce stiskněte dolů na diamanty s rukou nebo knihu, aby zajistily, že diamanty jsou pevně připojeny.

  PS:

  Tady je video, které vám ukáže, jak dokončit tento obraz v horní části této stránky. A to může být vidět pouze na počítačích.

  A pokud jste ještě starat o tom, jak kompletní, můžete si koupit malý obraz do praxe.

  Diamond Doplněk Služby

  Budeme znovu odeslat vám žádné diamanty, které můžete ztratit. První zásilka je na nás. Jakékoli zásilky po tom, budete muset zaplatit za poštovné.

  Některé Další Služby

  1. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. A my vám odpovíme do 24 hodin s výjimkou víkendů.

  2. Pokud se nějaké problémy přijde k vám, prosím, nedělejte si starosti. Můžete nás kontaktovat jako první. Slibujeme, budeme se snažit vše, aby vám pomohl.

  3. Věnujte, prosím, pozornost času, rozdíl mezi námi. Pracujeme v Číně.

  1.Jsme loď tím, že Doctormotor.cz Standardní Dodávky, Doctormotor.cz Premium Shipping, China Post Registrované Letecké Pošty, SPSR, Pony Express a DHL.

  2.Přátelé z ruské Federace, je třeba poskytnout Informace o cestovní Pas, když poslat Doctormotor.cz Premium, Doprava, SPSR a Pony Express. (Systém vám připomene automaticky.)

  3.Pokud nechcete dostávat váš pozemek po 30 dnů, můžeme vrácení peněz, pokud chcete.

  Je kamínky kulaté nebo hranaté?

  Všechny naše diamantové obrazy jsou kulaté diamond. Neprodáváme náměstí diamond. Náměstí diamond není krásné a snadno padá.

  Je diamond obraz plný nebo částečný?

  To záleží na tom, jaký typ si vyberete. Můžete si přečíst Popis Produktu znovu. Tam je forma, aby to říct.

  Je kamínky dost?

  Kamínky je dost. Dáme 30% navíc diamanty v každé tašky diamantů. A nabízíme Diamantové Doplněk Služby. (Budeme znovu odeslat vám žádné diamanty, které můžete ztratit. První zásilka je na nás. Jakékoli zásilky po tom, budete muset zaplatit za poštovné.

  Jaká je velikost obrazu?

  To záleží na tom, jaký typ si vyberete. Můžete si přečíst Popis Produktu znovu. Tam je forma, aby to říct.

  A tam je rozdíl mezi velikost plátna a velikost obrázku.

  Štítky: diamond malování krajiny, diamond mozaika přírodě, diamond pictur, diamond vyšívání, malování, diamond malování, 5d diamond malování, 5d diamond, diamond mozaika, diamond barvy mapa světa, diamond flower barva.

 • Recenze (2)

  • Youngest2boot

   This is my first diamond. For a long time I wanted to order. Packed very well on the roller. Everything is neat. I ordered it in the five. I really liked it. Fast and high quality. I ordered September 27, October 13 was already in the five. Seller and recommend! Thank him very much for such beauty. When I collect the picture I will complement the review

  • Crazygurlkayla94

   Mosaic fully corresponds to the description, fast delivery, I recommend to buy.

  Napsat recenzi

Související produkty