10pcs/box Karbidu Wolframu dělící nástroje ZTFD0303-MG YBG202 zapichovací břitové destičky soustružnických nástrojů

10pcs/box Karbidu Wolframu dělící nástroje ZTFD0303-MG YBG202 zapichovací břitové destičky soustružnických nástrojů

1 077.42 Kč 883.52 Kč
Skladem
d29081

Číslo Modelu: ZTFD0303 MG YBG202
Materiál: Karbid Wolframu
Povlak: Povlak
Tvrdost: A
Značka: KAVTECNC NÁSTROJE
Použití: Soustružení Závitů Nástroj

 • YBC151: je vhodný pro dokončovací oceli.

  YBC251: je vhodný pro polo-dokončovací oceli.

  YBC351: má dobrou houževnatost a odolnost proti plastické deformaci, vhodná pro hrubé obrábění oceli.

  YBM151: dobrý difúze odolnost proti opotřebení a odolnost vůči plastické deformaci schopnosti a dobrou odolnost proti nárazům, vhodný pro dokončovací práce, semi-dokončovací a hrubovací z nerezové oceli.

  YBM251: je vhodný pro polo-dokončovací a hrubovací z nerezové oceli.

  YBD151: vhodné pro dokončovací práce a semi-dokončovací materiály z litiny.

  YBC kingbox lopatky, druhá generace

  YBC152: při dopadu sílu zvyšovat ve stejné době, odolnost proti oděru výrazně zlepšila, vysoká rychlost řezání je zpracován tak, aby semi-dokončovací oceli ideální volbou.Rychlost řezání může být zvýšena o více než 25%, Za stejné řezné rychlosti a životnost nástroje může být zvýšena na více než 30%.

  YBC252: silnou schopnost odolávat plastické deformaci a intenzita okraj, je od dokončování až hrubování oceli obecně preferované značky.Pod vysokou rychlost odstraňování řezných parametrů nebo tvrdé pracovní podmínky, má stabilní výkon a může dosáhnout více zelené suché řezání.Ve stejné řezné podmínky, řezné rychlosti může být zlepšena o více než 25%; Pod stejnou rychlost řezání a životnost nástroje může zvýšit více než 30%.

  YBD kingbox lopatky, druhá generace

  YBD052: CVD povlak značky, suchý typ vysoké rychlosti řezání do šedé litiny odráží vynikající odolnost proti oděru.

  YBD102: CVD povlak značky, když ve vysoké rychlosti obrábění tvárné litiny vykazuje dobrou odolnost proti oděru a odolnost proti nárazu.

  YBD152: CVD povlak známky, vhodné pro litiny v high-speed soustružení zpracování, může také vydržet mírné občasné řezání při střední rychlosti.Tato značka při aplikaci na frézování litiny, má také silný všestrannost.

  YBD252: CVD povlak značka, dobrá odolnost proti oděru a houževnatost, se vztahují na tvárné litiny (tvárné litiny, například), jak je požadováno v nízké rychlosti mokré mletí, vhodné i pro přerušovaný pod podmínkou, otáčení zpracování.

  Nový karbid s povlakem PVD nano povlak

  Speciální povlak proces, aby nůž povrch je hladký, snížení tření, vůle více hladké.

  Unikátní již povlak, užší integrace s podkladem, houževnatost a tvrdost je vyšší.

  Cena, dobrá tepelná stabilita a chemická stabilita řezné hrany k zajištění účinnější ochrany.

  YBG102: vhodné pro všechny druhy materiálu (vhodné zejména pro litiny), světla, střední zatížení frézování a esence, půl otáčení zpracování, vysoká teplota slitiny.

  YBG202: vhodné pro všechny druhy zpracovávaného materiálu (lehké, střední zatížení frézování, díra zpracování, stejně jako esence, půl otáčení zpracování z nerezové oceli a vysokoteplotní slitiny hrubé soustružení zpracování.

  YBG302: vhodné pro všechny druhy zpracovaného materiálu střední zatížení, frézování, obrábění, řezání, řezání zpracování, jakož i polotovary, hrubé soustružení nerezové oceli, zpracování, uvědomuje perfektní kombinací bezpečnosti a opotřebení-odolné výkon.

  Štítky: iron set, flétna mlýn, sabaton, dasan end mill, 12 cnc, neonové růžové tričko, 50 řez, diamond end mill, 4 flute end mill cutter, cnc spirálové.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty