5Inch Kruhový pilový Řetěz na motorovou Pilu, Řezbářství Disc Dřevoobráběcích Úhlové Brusky Univerzální na Dřevo Řezací Kotouče 5Inch Kruhový pilový Řetěz na motorovou Pilu, Řezbářství Disc Dřevoobráběcích Úhlové Brusky Univerzální na Dřevo Řezací Kotouče 5Inch Kruhový pilový Řetěz na motorovou Pilu, Řezbářství Disc Dřevoobráběcích Úhlové Brusky Univerzální na Dřevo Řezací Kotouče 5Inch Kruhový pilový Řetěz na motorovou Pilu, Řezbářství Disc Dřevoobráběcích Úhlové Brusky Univerzální na Dřevo Řezací Kotouče 5Inch Kruhový pilový Řetěz na motorovou Pilu, Řezbářství Disc Dřevoobráběcích Úhlové Brusky Univerzální na Dřevo Řezací Kotouče 5Inch Kruhový pilový Řetěz na motorovou Pilu, Řezbářství Disc Dřevoobráběcích Úhlové Brusky Univerzální na Dřevo Řezací Kotouče

5Inch Kruhový pilový Řetěz na motorovou Pilu, Řezbářství Disc Dřevoobráběcích Úhlové Brusky Univerzální na Dřevo Řezací Kotouče

246.38 Kč 197.06 Kč
Skladem
d29000

Původ: KN(Původu)
Certifikace: NIC

 • VYSOKÁ KVALITA: To je vyrobena z rychlořezné Oceli, která má dobré funkce odolné proti opotřebení a trvanlivé.

  DOBRÉ FUNKCE: Tento řetězec kotouč má dobrý výkon v rychlosti a ovladatelnosti, který může snadno dokončit řezání, vyřezávání ze dřeva, plastu, ledové a tvrdé pryže.

  BEZPEČNOST: 14 zub design nabízí hladké zpracování povrchu. Řetěz kotouč čepel je připevněna pevně pro bezpečné použití.

  POHODLNÝ: lze přebrousit holící motorovou pilou souboru, nebo si jen vyměnit to, jak budete potřebovat.

  Arbor velikost: 22mm (7/8 palce)

  Průměr: 125 mm (5 palců)

  Počet zubů: 14 zubů

  Rychlost: 10000-13000rpm

  Řetěz tloušťka: 5 mm

  barva:Oranžová

  Materiál:High speed steel

  velikost:125 x 22mm

  Obsah Balení:

  1 x Řetěz Disk

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  Štítky: úhlová bruska dewalt, řetězová pila mlýn portable, bey blade, kruhové mini viděl, angl mlýnek, husky stihl motorovou pilou, řetěz kotoučové brusky, ebon blade, kotoučové brusky na dřevo, krém mrazáku.

 • Recenze (2)

  • Tony 179

   Very fast shipping and delivery

  • Falcongl

   Very fast delivery servis.

  Napsat recenzi

Související produkty