Vrhací hvězdice LAN Klepněte 1.5 Sítě Packet Capture Mod Originální Replika Monitorování Ethernet Komunikace Haker Nástroj Vrhací hvězdice LAN Klepněte 1.5 Sítě Packet Capture Mod Originální Replika Monitorování Ethernet Komunikace Haker Nástroj Vrhací hvězdice LAN Klepněte 1.5 Sítě Packet Capture Mod Originální Replika Monitorování Ethernet Komunikace Haker Nástroj Vrhací hvězdice LAN Klepněte 1.5 Sítě Packet Capture Mod Originální Replika Monitorování Ethernet Komunikace Haker Nástroj Vrhací hvězdice LAN Klepněte 1.5 Sítě Packet Capture Mod Originální Replika Monitorování Ethernet Komunikace Haker Nástroj Vrhací hvězdice LAN Klepněte 1.5 Sítě Packet Capture Mod Originální Replika Monitorování Ethernet Komunikace Haker Nástroj

Vrhací hvězdice LAN Klepněte 1.5 Sítě Packet Capture Mod Originální Replika Monitorování Ethernet Komunikace Haker Nástroj

181.04 Kč
Skladem
d28853

Typ: Další
Značka: elektrický magic
Číslo Modelu: USBProtect
Napájecí Napětí: 5
Aplikace: Další
Balíček: SMD
Původ: KN(Původu)
stav: Nové
Ztrátový Výkon: 1
Provozní Teplota: 1

 • Velikost:

  TAN Tap:5x5x1.4cm

  Mini tan tap:4x3.3x1.4cm

  Kovové mini tan tap:4x3.3x1.4cm

  Balení Obsahuje:

  TAN Tap/Mini tan, klepněte na Možnost

  1 * Replika Házení Hvězdy LAN Klepněte na tlačítko(plastový kryt)

  USB 2.0 a Lan port Možnost

  1* USB2.0 Sto bilionů a Lan port

  1*1,5 m teleskopická drát

  Vrhací hvězdice LAN Kohoutek je malý, jednoduchý přístroj pro monitorování sítě Ethernet.

  Použití

  Použijte Ethernetové kabely pro připojení Házení Hvězdy LAN Klepněte na tlačítko (J1 a J2) v souladu s cíli sítě, které mají být sledovány.

  Použijte Ethernetové kabely pro připojení jednoho nebo obou monitorovacích portů (J3 a J4) porty na jednu nebo dvě monitorovací stanice. Každý port monitoruje provoz pouze v jednom směru.

  Použijte svůj oblíbený software (např. tcpdump nebo Wireshark) na monitorovací stanici(s) zachytit provoz v síti.

  Teorie Provozu

  Házení Hvězdičkový LAN Tap je pasivní Ethernet kohoutku, nevyžaduje žádné napájení pro provoz. Existují účinné metody klepnutím na tlačítko připojení k síti Ethernet (např. mirror port na switch), ale nikdo nemůže porazit pasivní kohoutky pro přenositelnost. Do cílové sítě, Házení Hvězda LAN Klepněte vypadá jen jako část kabelu, ale vodiče v kabelu prodloužit na monitorovací porty kromě připojení jednoho cílového portu na druhý.

  Monitorovací porty (J3 a J4) jsou pouze příjem; se připojit k přijímání dat linky na monitorovací stanici, ale nepřipojujte stanice přenášet linie. Toto dělá to nemožný pro monitorovací stanici, aby náhodou přenášet datové pakety do cílové sítě.

  Házení Hvězdičkový LAN Kohoutek je navržen tak, aby sledovat 10BASET a režimu 100basetx sítě. Není možné, aby unpowered klepněte provádět monitorování 1000BASET (Gigabit Ethernet) sítě, takže Házení Hvězdy LAN Klepněte záměrně zhoršuje kvalitu 1000BASET cílové sítě, nutit je, aby se vyjednat nižší rychlostí (typicky režimu 100basetx), které mohou být pasivně sledovány. To je cílem dvou kondenzátorů (C1 a C2).

  Jako všechny pasivní LAN Kohoutky, Házení Hvězda LAN Klepněte degraduje kvalitu signálu do určité míry. S výjimkou, jak je popsáno výše pro Gigabitové sítě, to málokdy způsobuje problémy, na cílové sítě. V situacích, kdy velmi dlouhé kabely jsou v použití, degradace signálu může snížit výkon sítě. To je dobrá praxe používat kabely, které nejsou déle, než je nutné.

  usb2.0and Lan port

  Specifikace

  Název položky:USB2.0 Drát Converter

  USB 2.0, rychlost čtení je asi 26 MB/s, rychlost zápisu je cca 6 MB/s.

  Kompatibilní:Win7/8/10/Andriod/OS

  Oblek pro:Notebook/Počítač/mobilní Telefon

  Položka Velikost:85*23*16mm

  Štítky: teensy, diewu spínač, zlato replika, elektrické trik, ethernet tap, kabel klepněte, kab ethernet, rov, servo shield, smd pinzeta.

 • Recenze (1)

  • Cirkus Sofi

   Works. Signal for monitoring in black connectors (work as pass) and the monitor in yellow and you can connect two independent monitors.

  Napsat recenzi

Související produkty