Růžové a Zelené Mix Barva Ochranný Kryt Pro Nintendo Nintend Spínač Lite Případě NX NS Lite Kryt JoyCon Řadiče Případě Růžové a Zelené Mix Barva Ochranný Kryt Pro Nintendo Nintend Spínač Lite Případě NX NS Lite Kryt JoyCon Řadiče Případě Růžové a Zelené Mix Barva Ochranný Kryt Pro Nintendo Nintend Spínač Lite Případě NX NS Lite Kryt JoyCon Řadiče Případě Růžové a Zelené Mix Barva Ochranný Kryt Pro Nintendo Nintend Spínač Lite Případě NX NS Lite Kryt JoyCon Řadiče Případě Růžové a Zelené Mix Barva Ochranný Kryt Pro Nintendo Nintend Spínač Lite Případě NX NS Lite Kryt JoyCon Řadiče Případě Růžové a Zelené Mix Barva Ochranný Kryt Pro Nintendo Nintend Spínač Lite Případě NX NS Lite Kryt JoyCon Řadiče Případě

Růžové a Zelené Mix Barva Ochranný Kryt Pro Nintendo Nintend Spínač Lite Případě NX NS Lite Kryt JoyCon Řadiče Případě

231.84 Kč 102.01 Kč
Skladem
d28833

Nintendo Model: NINTENDO SPÍNAČ
Značka: DOBE FOMIS ELEKTRONIKY
Kompatibilní Značka/Model: Nintendo

 • Popis produktu: Vysoká odolnost proti nárazu, účinná ochrana Spínače lite. Kůže-přátelské rukojeti, žádné otisky prstů budou lepit při použití. Zdravé a šetrné k životnímu prostředí suroviny.

  Roztomilé a Pohodlné

  Vyrobené z Importované německé TPU materiálu, Bezpečné a šetrné k životnímu Prostředí, měkké pocit, křišťálově jasný pohled a pevnou pozici v případě, snadno nainstalovat a uvolnění.

  Přesné Výřezy A Kompatibilní

  Vyrobeno s-šok-absorbující pružné TPU a anti-scratch PC materiálu, chrání váš přístroj před každodenními nárazy, kapky, pády, poškrábáním, prachem a otisky prstů

  Ergonomická Rukojeť

  Ergonomicky navržené rukojeti jsou snadné uchopení a pohodlné pro delší hraní.

  Štítky: nintend přepnout řadič zelená růžová, v úmyslu přepínat, roztomilé nintendo spínač, pevný kryt joycon, joycon, případ joycon, kryt nintendo spínač lite, případ nintend spínač lite, ns kryt dům, dobe spínač.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty