Nové kawaii pikachued pro iphone 12 pro případ karikatury případy telefon apple coque funda samsung přátelé žluté krásné maxi plus xr 11 Nové kawaii pikachued pro iphone 12 pro případ karikatury případy telefon apple coque funda samsung přátelé žluté krásné maxi plus xr 11 Nové kawaii pikachued pro iphone 12 pro případ karikatury případy telefon apple coque funda samsung přátelé žluté krásné maxi plus xr 11 Nové kawaii pikachued pro iphone 12 pro případ karikatury případy telefon apple coque funda samsung přátelé žluté krásné maxi plus xr 11 Nové kawaii pikachued pro iphone 12 pro případ karikatury případy telefon apple coque funda samsung přátelé žluté krásné maxi plus xr 11 Nové kawaii pikachued pro iphone 12 pro případ karikatury případy telefon apple coque funda samsung přátelé žluté krásné maxi plus xr 11

Nové kawaii pikachued pro iphone 12 pro případ karikatury případy telefon apple coque funda samsung přátelé žluté krásné maxi plus xr 11

417.31 Kč 292.12 Kč
Skladem
d2860

Původ: KN(Původu)
Funkce: pikachu
Kompatibilní iPhone Model: iPhone12 Pro Max.
Typ: Napůl zabalené Případě
Kompatibilní Značka: Apple iphone
pikachu: Telefon Případě
Design: Kreslený

 • O přizpůsobení:

  1. Pokud stránku nelze najít model vašeho telefonu.Můžete si vybrat [Vlastní kontaktujte nás] tato možnost, a pak nám říct, model telefonu, tak dlouho, jak to je (Huawei), (Samsung), (iphone), (vivo), (oppo), (OnePlus), (Xiaomi), telefon , můžeme přizpůsobit pro vás 2. Přizpůsobení trvá 7 dní, to znamená, že po místo objednávky, budeme poskytovat balíček logistické společnosti do 7 dnů. 3. Přizpůsobené produkty se bude lišit od obrázků na webové stránce, protože různé mobilní telefony mají různé struktury.Nemůžeme odpovídat kreslených prvků na telefonu skořápky.Možná, že hotové výrobky jsou lepší než obrázky, ale hlavní prvky, které se nemění, například: budete muset přizpůsobit hellokitty mobilní telefon případě, a líbí se vám růžové série, pak hotový výrobek jsme je růžová hellokitty mobilní telefon případ.Další prvky a vzory na telefon se mohou změnit.Všechny jsou vyrobeny ručně, ne strojem.Vše je nevyhnutelné. 4. Výrobky vyrábíme, jsou snaha z nejlepších, ale to je nevyhnutelné, že tam bude malé nedostatky, které nebude mít vliv na normální použití.Prosím, pochopte to, protože je vyroben ručně a je jedinečný.

  O hotový výrobek:

  1. Váš model mobilního telefonu může být vybrán na webové stránce, který je hotový výrobek vyrobený u nás, a můžete si koupit přímo. 2. Hotových výrobků, jsme loď rychle, stačí pouze objednat, a my vám pošleme balíček pro logistické společnosti, jakmile je to možné, aby zajistily, že můžete získat zboží rychle. 3. Barva: jak je znázorněno 4. Model: možnost jste vybrali, musí zvítězit 5. Obsah balení: mobilní telefon případě*1 6. Obrázek je přijata v naturáliích, skutečný produkt jako je tento, neexistuje žádná chyba. 7. Po obdržení zboží, jen je třeba dát je na vašem mobilním telefonu, a můžete je použít, aniž byste museli udělat.

  O materiálu:

  1. Materiál: transparentní plastový kryt + latex + kreslené prvky 2. To je mobilní telefon pouzdro vyrobené z krému lepidlo s krémovou vůni. 3. Naše materiály jsou netoxické a bezpečné, a hotový výrobek vydává krémová vůně, která je bezpečná 4. Výrobek je navržen a vyroben podle našeho obchodníka, a každý vzor je velmi zvláštní.Protože každý vzor prvku, je obtížné, aby si spolu, je to jediný člověk na světě, a téhož výrobku se objeví druhý. 5. V zájmu zlepšení váš zážitek z nakupování, naše balíčky budou plné s výplní, aby bylo zajištěno, že logistika bude nedošlo k poškození zboží.

  Štítky: čest odpovídající případech, pokemon, iphone 6 případ, partnery, přátele, kawaii tkaniny, přítel show, kawaaii telefon případě, iphone se roku 2020 kůže, desighner iphone 12 pro případy, iphone 11 kawaii.

 • Recenze (1)

  • Meaury Jd74

   It's very pretty and good made. The seller was nice and the etui fits my phone just right. Might order more. (≧▽≦)

  Napsat recenzi

Související produkty