Pro Řady Y/X Ovladač Dual Nabíjení Dock Station+2 Dobíjecí Baterie, Herní Ovladač Nabíječka LED Kontrolka Pro Řady Y/X Ovladač Dual Nabíjení Dock Station+2 Dobíjecí Baterie, Herní Ovladač Nabíječka LED Kontrolka Pro Řady Y/X Ovladač Dual Nabíjení Dock Station+2 Dobíjecí Baterie, Herní Ovladač Nabíječka LED Kontrolka Pro Řady Y/X Ovladač Dual Nabíjení Dock Station+2 Dobíjecí Baterie, Herní Ovladač Nabíječka LED Kontrolka Pro Řady Y/X Ovladač Dual Nabíjení Dock Station+2 Dobíjecí Baterie, Herní Ovladač Nabíječka LED Kontrolka Pro Řady Y/X Ovladač Dual Nabíjení Dock Station+2 Dobíjecí Baterie, Herní Ovladač Nabíječka LED Kontrolka

Pro Řady Y/X Ovladač Dual Nabíjení Dock Station+2 Dobíjecí Baterie, Herní Ovladač Nabíječka LED Kontrolka

589.92 Kč 342.07 Kč
Skladem
d27191

Doba Nabíjení: 2-3 hodiny
Značka: centechia
Typ: Dual Controller Charger Dock
Vstupní napětí: DC 5V
Původ: KN(Původu)
Kompatibilní Značka/Model: Microsoft
Číslo Modelu: Série S/X Controller
Kapacita baterie: 2 x 600mAh
Kompatibilní: Pro Řady Y/X controller
MicroSoft Model: xbox
Provozní Doba: 4-5 Hodin(Každé Baterie)

 • Popis:

  Funkce

  Akumulátor pro Řady Y/X: dobíjecí baterie má 2 kapacita 600mAh, což je více odolný než jiné 500mAh produkty. Při plném nabití, to bude udržovat 4-5 hodin hraní(každé baterie).

  Ve srovnání s jednorázovými bateriemi AA, tato dobíjecí baterie, můžete ušetřit více peněz a udělat velký přínos pro životní prostředí. Tato nabíjecí stanice byl aktualizován na podporu Řady Y/X řadiče.

  Herní Ovladač Nabíječka Indikátor: Tento regulátor nabíječka má LED Indikátor, můžete zkontrolovat úroveň nabití baterie vašeho Sérii S/X controller kdykoliv. Indikátor baterie je v přední části obrazovky na své nabíjecí stanice , červená LED poplatku ukazatele odbočit na zelenou, jakmile regulátory jsou plně nabité.

  Baterie : Tato nabíječka má nabíjení . Když je baterie plně nabitá, nemusíte se obávat poškození regulátoru i když zapomenete, vyjměte baterii v čase.

  Nabíječka Stanice a 2 Nabíjecí Režimy: navrhli Jsme tuto nabíječku pro mít stát funkci, a záměr byl ukládat své správce, pokud je nepotřebujete pro nabíjení. Ve stejné době, můžete snadno najít, když ji potřebujete. Protože každý bod je individuální, lze nabíjet jeden řadič v době, nebo i jen baterie.

  Specifikace:

  Specifikace:

  Typ: Dual Controller Charger Dock

  Kompatibilní: Pro Řady Y/X controller

  Baterie Kapacita: 2 x 600mAh

  Nabíjení: 2-3 Hodiny

  Provozní Doba:4-5 Hodin(Každé Baterie)

  Nabíjení LED Indikátor: Červená Světla

  Plně Nabitá LED Indikátor:Zelená

  Vstupní Napětí: DC 5V

  Obsah Balení:

  1 x Regulátor Nabíječka Dock

  2 x Akumulátor

  1 x Type-C Napájecí Kabel

  Štítky: dokovací stanice samsung galaxy, xbox serie, baterie xbox, stojan xbox série, 12428 baterie, podpora xbox série, xbox světle mod, vstup xbox světlo, 1500 mah baterie, hry xbox série.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty