Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F

Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F

235.00 Kč 164.61 Kč
Skladem
d179903

Cenzor Kód: as
Styl: Moderní
Původ: KN(Původu)
Scénáře: ZEĎ
Specifikace: Single-piece Package
Materiál: PVC
Číslo Modelu: 165979
vzor: Nálepka Na Zeď Letadlo
Klasifikace: Nábytek Samolepky
Téma: vzor

 • Vodotěsný, Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka, Samolepící Tapety Sporák Samolepky na Zeď H88F Popis: Funkce:

  1. Materiál: Hliníková fólie + Lepidlo ,desky, stoly a podlahy.Použití v koupelnách, kuchyní, skříně, prádelny, školní projekty, dílny, kanceláře, řemeslných projektů, a nábytek.Kryt skříně, dveře, pulty, police a stěny

  2. Funkce:hliníkové fólie, nálepka, vlhkost-důkaz, anti-olej, anti-únik a další efekty lze snadno řezat, skříně, kuchyně, stěny, a to zejména pro Drenážní trubky místo, kde je vždy špinavé a olej,jen těžko vyčistit.

  3. Výhody produktu:Olej-důkaz, non-toxické, Vysoce lesklý, Vodě Odolná, odnímatelné a nepoškodí čítače.

  4. Snadné použití - Může být aplikován na jakýkoliv hladký povrch, jako jsou skleněné dveře, okenní tabule, keramická dlažba v kuchyni nebo v koupelně, brýle, domácí spotřebiče, vzduch-stav, a karoserie.

  5. Velikost: 40x200cm/40x300cm/40x500cm/61x200cm/61x300cm/61x500cm

  Upozornění:

  Prosím, laskavě na vědomí, že to není odolné proti ohni.

  Balíček Zahrnuje:

  1 role x Olej Důkaz, Hliníkové Fólie, Nálepka

  Štítky: hliníkové samolepky pro kuchyň, Hliníkové fólie tapety, hliníkové fólie kuchyň, hliníková nálepka kuchyně, kuchyně dlaždice zdi, hliníkové fólie, nálepka, dekor kuchyně, hliníkové fólie samolepka, na zdi nálepka, fólie kuchyně.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty