Prpgramming Samolepka Na Zeď Pro Office Decor Vinyl Společnost Inspirující Citace Zeď Obtisky Moderní Teen Pokoj Samolepky Na Okno Y360 Prpgramming Samolepka Na Zeď Pro Office Decor Vinyl Společnost Inspirující Citace Zeď Obtisky Moderní Teen Pokoj Samolepky Na Okno Y360 Prpgramming Samolepka Na Zeď Pro Office Decor Vinyl Společnost Inspirující Citace Zeď Obtisky Moderní Teen Pokoj Samolepky Na Okno Y360

Prpgramming Samolepka Na Zeď Pro Office Decor Vinyl Společnost Inspirující Citace Zeď Obtisky Moderní Teen Pokoj Samolepky Na Okno Y360

177.04 Kč 131.09 Kč
Skladem
d162

Specifikace: Single-piece Package
Téma: Znaky
Značka: ZINIAN
Styl: Tradiční Čínská
Klasifikace: Samolepky Na Okno
Číslo Modelu: Y360
Materiál: PVC
vzor: Nálepka Na Zeď Letadlo
Scénáře: ZEĎ

 • Informace o produktu Výrobce: ZINIAN Materiál : ekologický PVC Balení Obsahuje : Samolepky na Zeď & Transfer Film & Uživatelská Příručka * Nálepky lze snadno odstranit bez poškození zdi, ale ne re-použitelné jednou použita. * Obtisky pro dekoraci,oblek pro všechny čisté, hladké stěny,obklady,okna,kovové,šatna, plastová. * Nálepky jsou die-cur-ne tištěné, tak neobsahují pozadí .Zdi nebo povrchu použít obtisk bude pozadí.Obrázek je pouze pro referenční účely a nemusí přesně odpovídat skutečné velikosti.

  Rozměry Výrobku

  S :36x57 cm

  M : 42x66 cm

  L :57x90 cm

  XL:84x132 cm

  XXL:110x174 cm

  Pokud chcete jiné velikosti , kontaktujte mě prosím.

  FAQ

  Q: Jak dlouho bude dodávat na objednávku?

  Odpověď: dobrý den,za normálních okolností, tři dny dodání

  Otázka:Jak často budu dostávat produkt?

  Odpověď: dobrý den, bude doručena v období závazku, obecně 7-35 pracovních dnů (s výjimkou speciálních zemí).

  Otázka: obdržel jsem poškozený produkt, jak to mám udělat?

  A: výrobky podléhají přísné balení, za normálních okolností není poškozena, pokud je výrobek poškozen, jsme vám plnou náhradu, Prosím, nedělejte si starosti.

  Štítky: čínský znak fu, nálepka čínský, svoboda tapety, pokoj dospívající, čínské slovo, dekor na pokoj teen, fu nálepka, čínské fu nálepka, ložnice dekor, decor pokoj.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty