Červené Dlouhé Ombre Denní Tepelně Odolné Přírodní Rovné Syntetická Paruka S Ofinou Vlákno Pro Černé Bílé Ženy Vlasy Cosplay Paruky Červené Dlouhé Ombre Denní Tepelně Odolné Přírodní Rovné Syntetická Paruka S Ofinou Vlákno Pro Černé Bílé Ženy Vlasy Cosplay Paruky Červené Dlouhé Ombre Denní Tepelně Odolné Přírodní Rovné Syntetická Paruka S Ofinou Vlákno Pro Černé Bílé Ženy Vlasy Cosplay Paruky Červené Dlouhé Ombre Denní Tepelně Odolné Přírodní Rovné Syntetická Paruka S Ofinou Vlákno Pro Černé Bílé Ženy Vlasy Cosplay Paruky Červené Dlouhé Ombre Denní Tepelně Odolné Přírodní Rovné Syntetická Paruka S Ofinou Vlákno Pro Černé Bílé Ženy Vlasy Cosplay Paruky Červené Dlouhé Ombre Denní Tepelně Odolné Přírodní Rovné Syntetická Paruka S Ofinou Vlákno Pro Černé Bílé Ženy Vlasy Cosplay Paruky

Červené Dlouhé Ombre Denní Tepelně Odolné Přírodní Rovné Syntetická Paruka S Ofinou Vlákno Pro Černé Bílé Ženy Vlasy Cosplay Paruky

429.11 Kč 278.84 Kč
Skladem
d1384

styl1: Dlouhé Ombre Syntetické Paruky
Značka: cynthia
Textura: Silky Rovně
Materiál Třídy: Vysoká Teplota Vlákna
typ1: Falešné Vlasy Paruka
type4: Party Paruky
Hustota: 130%
Položky za Balení: 1 Kus Pouze
Původ: KN(Původu)
style2: Rovné Syntetické Paruky
Délka Paruky: dlouho
Může Být Permed: Ano
Čepice Velikost: Průměrná Velikost

 • Paruka Typ:Jako obrázky

  MATERIÁL: Syntetická vlákna

  POZNÁMKY: v Závislosti na zobrazení, barvy, které vidíte, může být trochu odlišný od produktu.

  Můžete získat styl a velikost pro vás to pravé ořezávání paruku.

  Můžete použít nástroj, jak získat jiný tvar se vám líbí, jako kulmu.(Poznámka: teplota nižší než 180°c)

  1:Vzít správné množství ošetřovatelství řešení a nalijte ho do studené vody , ponořte jej ve paruka pro asi 15 minut,jemně omyjte , nepoužívejte drhnout energicky , Po sušení na vzduchu , hřeben ji do původní vlasy-styl , paruku, Po přírodní odstín sušení, účes, který bude obnoven do původního stavu a stát se více lesklé a pružné.

  2: Cca paruka umístění : Pokud nechcete používat po dlouhou dobu , prosím, hřeben paruku a dát ji do sáčku a dát ji v suchém a chladném prostředí, aby se zabránilo deformaci způsobené vysokou teplotou a vytlačování .

  3:Paruka je obvykle 1-2 měsíce, nebo tak umýt 1 krát , v závislosti na jejich opotřebení frekvence vhodné úpravy ,účinné prodloužení životnosti paruku .

  Milý příteli, pokud tam mít jakýkoliv problém se zbožím, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás v čase před otevřením sporu, prosím, vzít fotografii a odeslat ji k nám. Jsme poctiví prodejci, budeme řešit problém pro vás, nebudeme vám nic ztratit .jsme upřímně doufám, že budete mít dobrý zážitek z nakupování v našem obchodě. , my vám poskytne nejlepší kvalitu služeb. upřímné díky.

  Štítky: vlasů lidské paruku, paruka pro muže, sia paruka černá, straigt ženy paruku, paruka, krátká bílá paruka, červené vlasy, ložní prádlo, bílá paruka, paruka pro muže, bob paruku.

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty