Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování

Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování

165.45 Kč
Skladem
d1184

Příležitosti: domů nebo na hotel
Položka: Postel Bezpečnostní Zábradlí
Funkce: 2 protiskluzové Rukojeti
v pračce: Ano
Čistá Hmotnost: 0,75 kg, lehký
Materiál: Eco-příjemný měkký vinyl
Velikost: about 126x20x14cm
barva: Průsvitnost
Číslo Modelu: Batole Postel Zábradlí
Výhodou: Přenosné, nafukovací

 • Batole Postel Zábradlí Nárazníky Nafukovací Dětská Postýlka Železniční Stráž Polštář Postýlka Rail Pro Domácí Cestování

  Pomáhá předcházet nejmenší z válcování z postele. Když se dítě dotkne železniční během spánku, je jemná připomínka na okraj postele.

  Velikost: o 125x20x14cm

  Slim design, vejde se pod prostěradla všech velikostí

  Prodejní Místo

  Grip Lišty pod pomáhají udržet Postel Kolejnice bezpečně na místě

  Balení Obsahuje

  1 sada( 2ks) x přistýlka železniční 1x sada na opravu

  Nafukování návod

  • Nafouknutí produktu při minimální teplotě +15°C. • Pokud je výrobek přinesl zabalené z chladnějšího prostředí do teplého, nechejte ji po dobu alespoň 8 hodin. • Nafouknutí výrobek v bezpečné vzdálenosti od ostrých hran a předmětů. • Nepoužívejte po-nafouknout produkt. Výrobek musí být jemně vrásčitá po obvodu. • Otevřete ventil k uvolnění vzduch, pokud okolní teplota se zvyšuje.

  Skladování, údržba, opravy

  • Po použití umyjte produkt s čistou vodou, suché, vyfouknout a složit produktu. • Vlažné vody s obsahem pracího prostředku může být také použit pro čištění. • Tuš, anilinové barvy a dlouhodobému kontaktu s pryžovými způsobit trvalé skvrny. • Na opravy propíchnutí (mimo svařované plochy) použijte lepidlo na měkčený PVC.

  Pozornost:

  A:Prosím, dovolte 1-3 cm chyba vzhledem k ruční měření (1 palec = 2,54 cm); B:Barvy výrobků mohou být mírně odlišné od reality, protože z různých monitoru počítače a světla. C:Únik problém, díky speciální funkci Produktů z PVC, únik nelze vyhnout. Míra úniku měřeno továrně je 1% do 5%, vztaženo na 10 tisíc kusů. 1%-5% úniku výrobek může být přiřazen k někomu. Akceptujeme vrácení peněz nebo budeme odeslat zboží na své náklady na dopravu. Laskavě poznamenat, se před uvedením pořadí. Pokud máte nějaké problémy, nebo nejsou spokojeni s předměty, které obdržíte, prosím, kontaktujte nás svobodně. Oceňuji vaši podporu a pochopení!

  Štítky: polštář pro těhotné, těhotenství polštáře dvojčata, dětská postýlka rail, zábrana postele, dětská postel garda, zubní pastu vody, postel zábradlí ochrany, husa deka houpací síť, postel kolejnice holky, kovové play yard.

 • Recenze (1)

  • Dxvloenkin Vitali

   Super fast shipping

  Napsat recenzi

Související produkty