Vakuové Terapie Stroj Desktop zvedání hýždě, boky Masáž sání baňkování Kojící Prsa šálku silnější Zesilovač stroj Vakuové Terapie Stroj Desktop zvedání hýždě, boky Masáž sání baňkování Kojící Prsa šálku silnější Zesilovač stroj Vakuové Terapie Stroj Desktop zvedání hýždě, boky Masáž sání baňkování Kojící Prsa šálku silnější Zesilovač stroj Vakuové Terapie Stroj Desktop zvedání hýždě, boky Masáž sání baňkování Kojící Prsa šálku silnější Zesilovač stroj Vakuové Terapie Stroj Desktop zvedání hýždě, boky Masáž sání baňkování Kojící Prsa šálku silnější Zesilovač stroj Vakuové Terapie Stroj Desktop zvedání hýždě, boky Masáž sání baňkování Kojící Prsa šálku silnější Zesilovač stroj

Vakuové Terapie Stroj Desktop zvedání hýždě, boky Masáž sání baňkování Kojící Prsa šálku silnější Zesilovač stroj

3 555.14 Kč
Skladem
d10962

Značka: YXINLOVE
Certifikát: CE, ROHS
Funkce: Prsa pohár Vylepšení Masáže,Vakuové celulitidu odstranit
Název produktu: Vakuové terapie machina
Číslo Modelu: YX-B01

 • Pozor: z Důvodu vyšší hmotnosti výrobku, nákladní limit rychlosti je nastaven. Pro některé země, které nemají doprava zdarma, toto poštovné je pouze pro referenční účely. Pokud umístíte objednávky bude vypočtena na základě skutečné přepravní náklady. Prosím, požádat své přátele, aby místo objednávky před nebo po umístění objednávky. Po potvrzení se mnou, budeme upravit aktuální cenu, můžete platit znovu. Děkuji vám za pochopení.

  CE schválené Vakuové Terapie Stroj Desktop Prsu pohár Vylepšení Masáž sání Baňkování Kojící Prsa Rozšíření Nástroje

  Parametry Výrobku

  Díly

  Specifikace

  Vakuové Pressue

  60-65cmHg

  Hubnutí Sonda

  3 ks

  Sací Pohár

  1 sady (8 ks)

  Baňkování Cup

  1 sady (8 ks)

  Péče O Prsa Pohár

  1 set (6 ks)

  Funkce výrobku a Teorie

  Speciálně navržené vakuové čerpadlo se může rychle zlepšit velikost a tvar prsu nebo, bez jakékoli bolesti a zdraví škodlivý, neobsahuje silikonové injekce nebo tlačení a plnění podprsenky, to by se vám mít přirozené a krásné prsa podle fyziologické období. 1. Vakuové čerpadlo může absorbovat tukové částice a kapaliny, a pak se jim vstoupit prsní tkáně a buňky, nechte prsu více rozvinuté. 2. Expulse toxiny a čistí lymfatický systém, upřesnit kožních pórů, znovu budovat kůže, zlepšit mikro-oběh, zvýšit kolagenu pružnost, zvedněte visící svalů, odolat vrásky, aktivovat kůže, odstranění oční tašky a dvojité čelisti, odstranění vrásek a telangiectasis, a léčit sub-zdraví. 3. Stimulovat hypofýzu k produktu hormonu, zvýšení svalové tkáně pružnost a vlákniny, obnovení elasticity poprsí. a jemnost, výtah a rozvíjet prsou, zlepšit tvar prsu, nechte zlepšení sát bradavky, stabilizace účinek léčby. 4. Urychlení mastné kyseliny transformace, bezpečně a účinně odstranit přebytečný tuk, snížit hmotnost, štíhlé tělo, odstranění přebytečného tuku na břiše, zlepšit tvar nohou, zpevnit pleť, je možné použít pro peeling, bod bicí terapii, lymfatickou detoxikaci, léčbě celulitidy, zlepšit hýždě realizovat dokonalé tělo obrys.

  Detail Obrázků

  Jak používat 1、 Prsa / Zadek Rozvoj (Prsa / zadek Pohár) 1)prsu Vybrat šálek podle potřeby zákazníků, připojte šálek a odsávačka zásuvky. 2)umožňují zákazníkům půl spánku natáhnout prsa, kryt prsu s plastové tkaniny, don' t se vztahují na lidi, propadlé hrudi. 3)Otočte knoflík tlaku vzduchu na nejvyšší bod v poháru, zase sílu knoflíku na nejnižší bod, a pak stiskněte tlačítko vybrat si inspiraci a zase rytmus knoflík prsu zvedání (nebo stiskněte tělo rytmus 1, tělo rytmus 2 a prsu zvedání střídavě). 4)Dát šálek na hrudi, a nechte prsu a pohár úzce dotkl. Pro lidi s různými zvětšení velikosti, je doporučeno použít nástroje na menší straně pro 5 krát před použitím na dvě strany dohromady. 5)Přizpůsobit sílu knoflík od slabé až silné, a pak nastavte tlak vzduchu, dokud se zákazníci cítili jako doma. 6)Po 20 minutách, otočte tlak vzduchu knoflíkem na nejvyšší bod, zase sílu knoflíku na nejnižší bod, aby se z poháru, aplikovat na prsní lifting cream.

  2、Rytmu Masáže (Prstu Pohybující se) 1)Vybrat vhodný typ "pohybu prstu", připojte šálek a inspirace zásuvka s flexibilní hadicí. 2)Otočte knoflík tlaku vzduchu na nejvyšší bod v poháru, zase sílu knoflík do nejnižšího bodu, poté stiskněte tlačítko "power on" a "funkční volba" vybrat si inspiraci a zase rytmus knoflík "tvář rytmus" nebo "tělo rytmus" (nebo stiskněte tělo rytmus 1, tělo rytmus 2 střídavě, tvář rytmus i a 2 střídavě). 3)Přizpůsobit sílu knoflík od "slabý" "silný", a pak nastavte tlak vzduchu, dokud se zákazníci cítili jako doma. 4)Po 20 minutách, otočte knoflík tlaku vzduchu na nejvyšší bod, a zase pevnost knoflíku na nejnižší bod, aby se od pohybující se prst. 3、Peeling Léčba (Tykev Pohár) 1) Vybrat vhodný typ šálku, připojte šálek a inspirace zásuvka s flexibilní hadicí. 2) Otočte knoflík tlaku vzduchu na nejvyšší bod v poháru, zase sílu knoflík do nejnižšího bodu, poté stiskněte tlačítko "power on" a "funkční volba" vybrat si inspiraci a zase rytmus knoflík na "léčbu". 3) Přizpůsobit sílu knoflík od "slabý" "silný", a pak nastavte tlak vzduchu, dokud se zákazníci cítili jako doma. 4、Plynu Cup (Dlouho-hrdlem Pohár) 1) Vybrat vhodný typ šálku, připojte šálek a inspirace zásuvka s flexibilní hadicí. 2)Otočte knoflík tlaku vzduchu na nejvyšší bod v poháru; obrátit sílu knoflík do nejnižšího bodu, poté stiskněte tlačítko "power on" a "funkční volba" vybrat si inspiraci. 3)Přizpůsobit sílu knoflík od "slabý" "silný", a pak nastavte tlak vzduchu, dokud se zákazníci cítili jako doma.

  Štítky: hýždě stroj, zadek zlepšit stroj, odsávačka mateřského, hýždě vylepšení krém, prsa obřady, prsa silikon, bradu slim, prsa, hýždě výtahu, vacumtherapy.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty