2mm Tloušťka Bezešvé Šestihranná Matka Perla Dlaždice, Bílé Shell Mozaiky, Kuchyň Backsplash MOPSL002 2mm Tloušťka Bezešvé Šestihranná Matka Perla Dlaždice, Bílé Shell Mozaiky, Kuchyň Backsplash MOPSL002 2mm Tloušťka Bezešvé Šestihranná Matka Perla Dlaždice, Bílé Shell Mozaiky, Kuchyň Backsplash MOPSL002 2mm Tloušťka Bezešvé Šestihranná Matka Perla Dlaždice, Bílé Shell Mozaiky, Kuchyň Backsplash MOPSL002 2mm Tloušťka Bezešvé Šestihranná Matka Perla Dlaždice, Bílé Shell Mozaiky, Kuchyň Backsplash MOPSL002

2mm Tloušťka Bezešvé Šestihranná Matka Perla Dlaždice, Bílé Shell Mozaiky, Kuchyň Backsplash MOPSL002

642.61 Kč
Skladem
d10921

Velikost Listu: 300x300mm
Specifikace: Single-piece Package
Původ: KN(Původu)
Styl: Moderní
Velikost Čipu: mm
Materiál: Matka pearl shell
Tloušťka: 2mm

 • Detailní Popis

  1. Každý list tato deska je přibližně 1 čtverečních stop (12 palců * 12 palců) na list, 1 čtverečních metrů je 1 list, tam jsou 11 čtverečních metrů za 1 metr čtvereční 2. Ok namontován na vysoce kvalitní skleněné vlákno 3. Snadnou instalaci vašeho mozaikové dlaždice projektů

  Aplikace

  1. Odolný vůči prvky, tak to je skvělé jak pro vnitřní a vnější použití, takže vlhkost není problém 2. Skvělé na podlahy a stěny 3. Nejvíce populární v koupelny, lázně, kuchyň backsplash, obklady fasád a bazénů, stejně jako řadu dalších aplikací

  Vlastnosti

  1. Silný, odolný, kontaminace zdarma 2. Pouze nejlepší kvalitu dlaždice jsou vybrány jako naše dlaždice jsou kontrolovány na skvrny před odesláním.

  Balení

  Všechny výrobky budou pečlivě zabaleny (bublina zabalené nebo zabalené v papíru), karton před odesláním, aby se zabránilo poškození během přepravy, prosím, být jisti, že o této otázce. Také, výrobky budou dodávány s DHL/ FedEx/ UPS atd. air express tak, že zákazník může získat svůj balíček dříve. Také můžeme uspořádat námořní zásilky, jakož.

  Instalace

  1. Ujistěte se, že povrch stěny bytu a jasné. 2. Ležel bílé malty na zdi rovnoměrně dentate nástroj. Mezitím, zatímco vložit malty na zadní straně mozaiky 3. Nainstalujte mozaiky list na stěně ve správné poloze 4. Věci se meziprostor s ideální barevné spárovací hmoty po bílé spárovací hmota zcela ztuhne 5. Vyčistěte povrch z mozaikové dlaždice s měkkou prachovkou.

  O Nás

  MyBuildingShop.com je novou rostoucí a různorodé on-line platformy pro domácí dekorace, domácí kutily, stavební materiály & remolding materiály distributora se sídlem v Guangzhou City, Provincie Guangdong, Čína. MyBuildingShop.com nabízí skleněné mozaiky, kamenné mozaiky, skleněné směs kamenné mozaiky, kovové mozaiky, skleněné směs kovové mozaikové dlaždice, nerezové oceli, mozaikové dlaždice, hliníkové mozaiky, praskání skleněné mozaikové dlaždice, porcelánové mozaiky, keramické mozaiky, perleť dlaždice, shell mozaikové dlaždice, kovové mozaiky, mramorové mozaiky, křišťálové sklo mozaikové dlaždice, barvy, malba skleněné mozaiky v továrně ceny. Všechny zdroje MyBuildingShop.com jsou přímo od dodavatelů, výrobců, které se nachází v jedné z Čínských čtyř slavných měst, známé pro své světově proslulé stavební keramiky Foshan City, Provincie Guangdong. Na manufaktur nabízí nejlepší kvalitu dlaždice s nejvyšší standard po celém světě. Dlaždice jsou přímo prodávány na Americké, Evropské, italské a světové trhy. Vysekávání prostředníků, aby se SKUTEČNÝ tovární velkoobchodní ceny a získat co největší zisky z MyBuildingShop.com. Naše výhody jsou následující, ve srovnání s jinými konkurenty: 1. MyBuildingShop.com není to jen obchod pro remolding materiálů, ale také pro váš domov. Jsme nejen prodávat budovy & remolding materiály pro vaši koupelnu a kuchyň; mezitím jsme se prodávají domácí dekoraci pro vaše bydlení, kreslení nebo pokoj. MyBuildingShop se snaží je to nejlepší, aby se stal velkoobchod domácí kutily a domácí dekorace trzích. Pro vás vytvořit teplé, zdravé a šetrné k životnímu prostředí, zelené domy. 2. Skutečné velkoobchodní ceny. Všechny zdroje MyBuildingShop.com jsou přímo od dodavatelů, výrobců. Manufaktury nabízejí nejlepší kvalitní výrobky s nejvyšší standard po celém světě přímo na Americké, Evropské, italské a světové trhy. Bez jakýchkoliv prostředníků, to z tebe dělá (velkoobchody) s cílem získat větší zisky. 3. Blesk-rychlé dodání 1-2 dny plus poštovné. Všechny výrobky budou dodávány prostřednictvím DHL air express. Bez ohledu na to, kde jste, tak dlouho, jak společnosti DHL může být dosaženo úspěšně, můžete získat balíček po 3-5 pracovních dnů, jakmile je odeslán. 4. Bezkonkurenční zákaznické služby. Jsme vždy na naše služby. Pro jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím následujících způsobů: E-mail: [email protected] Můžete získat odpověď do 24 hodin.

  Často kladené otázky pro Matka Peral Dlaždice

  100% Přírodní perleť dlaždice, to je volal shell dlaždice, mušle dlaždice, shell mozaikové dlaždice. Perleť dlaždice jsou 100% přírodní produkty, které přichází z přírodních shell, žádné průmyslové odpady nebo energie byly použity ve výrobě krásnou shell mozaikové dlaždice, tak kvalifikovaný jako zelené produkty.

  Proč Matka Pearl Dlaždice nárok na Zelenou produktů?

  Štítky: hexagon tvar, taidian, Mozaika pearl, květina shell, rám kit kuchyně, hexagon mozaika, představuje matku kuchyně, shell korálek, tot kuchyňská sada, hexagon mozaika obklad.

 • Recenze (1)

  • Svetlana Yaropolova

   Sample well received, a pity that a mother-of-pearl is broken in the middle but the product is beautiful.

  Napsat recenzi

Související produkty