Velikonoční kuřátko 2020 dřevěných forem vhodný pro běžné výsekové stroje Velikonoční kuřátko 2020 dřevěných forem vhodný pro běžné výsekové stroje Velikonoční kuřátko 2020 dřevěných forem vhodný pro běžné výsekové stroje

Velikonoční kuřátko 2020 dřevěných forem vhodný pro běžné výsekové stroje

442.39 Kč 331.74 Kč
Skladem
d10876

Číslo Modelu: HY1320
Vzor Typu: Zvíře
Značka: muyu

  • Vážený zákazníku: Prosím, viz obrázek, pro size1in=25,4 mm . Naše produkty doufám, že vám přinese spoustu zábavy. Tato forma čepel má výšku 15,8 mm a je vhodný pro běžné výsekové stroje na trhu. lze řezat různé druhy materiálů.Jako je papír,látky,kůže,magnetický papír,atd. To vám dává možnost vyzkoušet více rozsáhlé,materiály na ruční práce.Aby nečekaný efekt. Zvláštní připomenutí: Tento produkt patří do dřevěné formy. Vzhledem k zpracování dřeva technologie, To je normální pro hrany desky mají otvory a mezery, které nemá vliv na normální použití,prosím, buďte ujištěni, koupit. Po obdržení potvrzení o zaplacení, budeme dodávat zboží do 3 - 5 pracovních dnů, s výjimkou víkendů a svátků.V důsledku celní kontrole, počasí a jiných důvodů, nemůžeme zaručit dobu dodání. Pokud si potřebujete záchranné služby,prosím, kontaktujte nás. Sledování bude poskytována prostřednictvím e-mailu. Pokud potřebujete expresní doručení, prosím, kontaktujte nás pro cenovou nabídku. Pokud nemůžete najít svůj oblíbený produkt,můžete mi poslat obrázek, řekněte mi velikost, kterou chcete, můžeme přizpůsobit ji pro vás . Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás e-mailem a my vám odpovíme do 12 hodin pracovního dne. Děkuji vám za návštěvu mého obchodu.

    Štítky: řez zemřít, dítě zemřít, h zemře, okno dřevěné řezání zemře, řezání zemře vánoční stromky myši, velikonoční zápisníku, velikonoční vejce formy, niacinamid, luk dřevěný die řez, řezání zemře zajíčci.

  • Recenze (2)

    Napsat recenzi

Související produkty