Saramonic SR-WM4C 4-Kanálový VHF Bezdrátový mikrofon Klopový Klopový Mikrofon pro digitální zrcadlovky, Videokamery Saramonic SR-WM4C 4-Kanálový VHF Bezdrátový mikrofon Klopový Klopový Mikrofon pro digitální zrcadlovky, Videokamery Saramonic SR-WM4C 4-Kanálový VHF Bezdrátový mikrofon Klopový Klopový Mikrofon pro digitální zrcadlovky, Videokamery Saramonic SR-WM4C 4-Kanálový VHF Bezdrátový mikrofon Klopový Klopový Mikrofon pro digitální zrcadlovky, Videokamery Saramonic SR-WM4C 4-Kanálový VHF Bezdrátový mikrofon Klopový Klopový Mikrofon pro digitální zrcadlovky, Videokamery Saramonic SR-WM4C 4-Kanálový VHF Bezdrátový mikrofon Klopový Klopový Mikrofon pro digitální zrcadlovky, Videokamery

Saramonic SR-WM4C 4-Kanálový VHF Bezdrátový mikrofon Klopový Klopový Mikrofon pro digitální zrcadlovky, Videokamery

2 054.93 Kč
Skladem
d10867

Balíček: Ano
Styl: Husí Krk Mikrofonu
Značka: m1zeng
Původ: KN(Původu)
Použití: Počítač Mikrofon
Sada Typ: Jeden Mikrofon
Polární Vzory: Hypercardioid
Převodník: Kondenzátorový Mikrofon
Komunikace: Pevné

 • Na Saramonic SR-WM4C je kompletní bezdrátový mikrofon systém skládající se z těla pack vysílač, boty připojitelný přijímač a Omni směrová clip-on klopový mic. Tento balíček umožní nahrávání zvuku bezdrátově až ze 60 metrů, přímo do fotoaparátu, nebo jakékoliv přenosné nahrávací zařízení se standardním 3,5 mm TRS jack socket.

  SR-WM4C balíček je velmi jednoduchý na používání a velmi lehký. Snadno vybrat ze 4 signál programy, A/B/C/D posunutím kanálu přepínač na straně obou SR-WM4C jednotky tak, aby odpovídaly. Pokud narazíte na rušení na konkrétní kanál, stačí jednoduše přepnout na jiný v pořadí, pracovat na jiné frekvenci.

  Klip-na všesměrový klopový mikrofon se zapojuje přímo do těla balení vysílač přes profesionální 3-pin mini xlr, svorky, pro bezpečné, vyvážené audio signál. Ten Klopový Mikrofon má nenápadný nízký profil a nabízí všechny kovové konstrukce a vítr štít kryt je také k omezení hluku větru zkreslení.

  Audio signál je vyslán z vysílače do rádiového přijímače přes VHF, pracovní frekvence 203MHz (Kanál A) na 216MHz (Kanál D).

  Bezdrátový přijímač může být namontován na fotoaparátu sáněk s přiloženým boty mount adaptér, takže je snadné připojit dodaný přenos signálu kabel z konektoru Audio Out na přijímači do MIKROFONNÍ vstup fotoaparát nebo přenosný audio rekordér. Boty mount má také ¼ palcový závit zdířky pro připojení přijímače na stativy nebo magické zbraně atd., které mají závity. Pokud jste připojení přijímače k přenosný audio rekordér a ne přímo do kamery, pak to může být vhodnější použít dodaný na opasek, místo volitelné boty mount.

  SR-WM4C Vysílač a SR-WM4C Přijímač jsou každý napájen dvěma AAA baterie (není součástí balení) a bude trvat přibližně 5 hodin nepřetržitého používání. LED baterie indikátor napájení na vysílači a přijímač vás informuje o zbývající životnost baterie v každé jednotce.

  Přijímač má ovladač hlasitosti, aby zajistily, že signál je dostatečně hlasitý, nebo ne vrcholit a audio úrovně mohou být sledována živě přes jack pro sluchátka. To je velmi užitečná funkce, protože není často možné sledovat živé audio přes DSLR. Tím bude zajištěno, dostanete audio úrovně toužíte každé době, což je neocenitelné.

  Funkce

  VHF 203-216MHz Frekvence; Čtyři Volitelné Kanály

  Sluchátka Monitorovací Jack a Ovládání Hlasitosti

  Obsahuje Vysílač, Přijímač, Všesměrový Klopový Mikrofon, Klopový Klip, Větru, Rukávník, Zaměnitelné Klipy (x2) a Fotoaparát Montážní Boty (x1), Odnímatelné Antény (x2)

  Vysílač a přijímač jsou každý poháněn dvěma AA baterie (Není Součástí balení); Run Čas: 5 Hodin

  1 Rok Záruka

  Na Saramonic SR-WM4C je kompaktní a lehký VHF bezdrátový mikrofon systém - ideální audio řešení pro nahrávání, jednoduše a snadno, bez limitu vzdálenosti. SR-WM4C je ideální pro filmové tvorby, vedení vysílání rozhovory a obchodní prezentace - nebo jakékoliv jiné potřeby, které vyžaduje přenositelnost a skvělou kvalitu zvuku. Slim, nízký profil clip-on omni-směrový mikrofon přenáší svůj signál přes bodypack vysílače do přijímací jednotky. Jak Saramonic přijímač a vysílač jsou lehké a snadné použití - nabízí maximální flexibilitu, aniž by byla obětována vysokou kvalitu zvuku. Tato sada obsahuje Saramonic SR-WM4C přijímač, Saramonic SR-WM4C bodypack vysílač a všesměrová clip-on mikrofon.

  Specifikace

  Provozní Frekvence: 203 (Kanál A) na 216MHz (Kanál D)

  Modulační Frekvence: 6 mV vstup pro plné odchylka

  Vysílač Vstup: Mini-XLR (3-pin)

  Přijímač Výstup: 3,5 mm TRS Jack (Pro Kamery, Rekordéry, atd.)

  Baterie: 4 AA

  Výdrž Baterie :5 Hodin

  Vysílač/Přijímač Rozměry (Každý): 4"x 2.5" x 1.75" (102x62x45mm)

  Vysílač/Přijímač Hmotnost (Každý): 2.8 oz (80 g)

  Štítky: bezdrátový mikrofon profesionální lektor, fotoaparát microfone, prosound uhf bezdrátový mikrofon, audio dslr, fotoaparát nikon, šaty comica, dslr bezdrátový mikrofon vysílač, taška saramonic, mikrofonu, skupina mikrofon.

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty