Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer

Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer

99.06 Kč 49.53 Kč
Skladem
d1056

Kompatibilní Model: Ni80 Nichrom Fused Clapton
Typ Položky: Montované Cívky
Značka: thunderhead creations
Číslo Modelu: Ni80 Nichrom Fused Clapton
Materiál: Kovové
Původ: KN(Původu)

 • Ni80 Nichrom Fused Clapton Drátu Cívky mtl RDA pro dvarw mtl fl rta Berserker v2 MTL RTA Rebuildable Atomizer

  Poznámka: 1. Pracujeme tvrdě a smart splnit vaše požadavky.Ale pokud máte nějaký problém, když přijímat zásilky, prosím, kontaktujte nás do zpráv nebo Obchodní Ředitel.Budeme dostat zpět k vám do 24 hodin a pracovat s vámi, dokud nebudete spokojeni.Prosím neotvírejte sporu s námi komunikovat. 2. Při doručení, prosím, zkontrolujte, zda se váš pozemek před podepsal.Pokud zjistíte, že zásilka je abnormální, můžete odmítnout podepsat a kontaktujte nás.Doprava: 1. Objednávky budou odeslány v rámci zpracování dnů po ověření platby.Chránit jak kupující a prodávající, může to trvat 24 hodin pro Doctormotor.cz k ověření platby. 2. My jen loď na potvrzené objednávce adresu.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu. 3. Doprava zdarma pro všechny položky, pro některé země, můžete platit extra přepravní náklady.Doba dodání je 30-45 dny.Pokud potřebujete rychle zásilky, prosím, kontaktujte nás.Návrat Politiky: 1. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním stavu. 2. Kupující zaplatí zpáteční lodní náklady.Zpětná vazba: 1. pokud jste spokojeni s našimi produkty, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám POZITIVNÍ zpětnou VAZBU.Mezitím, budeme také nechat pozitivní zpětnou vazbu. 2. Samozřejmě,z nějakého důvodu, pokud nejste spokojeni s našimi výrobky, prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.Budeme dostat zpět k vám do 24 hodin, a pomoci vám vyřešit problémy.

  Štítky: 810 drip tip, dwarv mtl cívky, mtl tank, zběsilý tričko, yftk dvarw, rdta atomizer rta, manta rta, rdta tank, bf rda, expromizer v3.

 • Recenze (1)

  • Real Mr Coo

   perfect shop.

  Napsat recenzi

Související produkty