Originální krokodýlí kůže muži peněženka krokodýlí kůže kůže peněženky a kabelky, luxusní spona na peníze pro obchodní muži Originální krokodýlí kůže muži peněženka krokodýlí kůže kůže peněženky a kabelky, luxusní spona na peníze pro obchodní muži Originální krokodýlí kůže muži peněženka krokodýlí kůže kůže peněženky a kabelky, luxusní spona na peníze pro obchodní muži Originální krokodýlí kůže muži peněženka krokodýlí kůže kůže peněženky a kabelky, luxusní spona na peníze pro obchodní muži Originální krokodýlí kůže muži peněženka krokodýlí kůže kůže peněženky a kabelky, luxusní spona na peníze pro obchodní muži Originální krokodýlí kůže muži peněženka krokodýlí kůže kůže peněženky a kabelky, luxusní spona na peníze pro obchodní muži

Originální krokodýlí kůže muži peněženka krokodýlí kůže kůže peněženky a kabelky, luxusní spona na peníze pro obchodní muži

3 161.44 Kč
Skladem
d10303

Značka: anos kůže
Pohlaví: MUŽI
Podšívka Materiál: Pravá Kůže
originální krokodýlí kůže peněženky 1: krokodýlí kůže peněženka, kabelka, krokodýlí kůže peněženka
Dekorace: NIC
Typ Closure: zip
originální krokodýlí kůže peněženka Dodání : doprava zdarma krokodýlí kůže kůže peněženka a kabelka
originální krokodýlí kůže peněženka Materiál: 100% originální krokodýlí kůže kůže dlouho muže peněženku
Složení Materiálu: Originální krokodýlí kůže
Vzor Typu: Zvířecí Vzory
Interiér: Držitel Karty
Položka Délka: 20cm
Styl: Evropský a Americký Styl
Hmotnost Položky: 0.2kg
Hlavní Materiál: Pravá Kůže
Pravá Kůže Typ: Krokodýl
Peněženka Délka: Krátké
Typ Položky: peněženka
Číslo Modelu: ANF-CT20
Šířka Položky: 2.0cm
Položka Výška: 10cm
Peněženky: Standardní Peněženky

 • 100% originální krokodýlí kůže peněženka luxusní krokodýlí kůže peněženky a peněženky, spony na Peníze pro obchodní muži

  1... Hlavní Materiál: 100% Pravé Krokodýlí Kůže, Krokodýlí kůže

  2... Podšívka: Jehněčí Kůže

  3... OEM Zakázková Výroba Nabízené Služby.

  100% Plné Vrácení Platby, Pokud Toto zboží Není Vyrobeno z Pravé Krokodýlí Kůže.

  --------Výhled z kůže, tašky z jiné strany--------------------

  Náklad:

  Na umístíte objednávku, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 pracovních dnů, jakmile vaše platba je potvrzena prostřednictvím prodávajícího.

  Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.

  Návrat:

  Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

  My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 5 pracovních dnů od obdržení položky z důvodu kvality. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, nebudeme poskytnout kupujícímu náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

  Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

  Záruka A Údržba:

  Poskytujeme také 6 měsíců bezplatné údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

  Zpětná vazba:

  Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

  Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům

  Jaké další Služby vám můžeme nabídnout pro Kupující?

  1. 100% kůže krokodýla kůže materiál pro tuto tašku, a my se mohli vrátit všechny platby, poté, co jste obdrželi položku a zjistil, že to je fake za 2 týdny.

  2. Můžeme nabídnout Vlastní Produkce jako váš požadavek, · Naše nabídky, bude nabídka podle své výše uvedené požadavky. · Vlastní výroba by být zahájena po přijetí v naší nabídce. · Dodací lhůta by být 20 do 25 dnů po zaplacení potvrzena. · MOQ: 1 ks výše. · Hromadné objednávky by být start po vzorku byla přijata potvrzeno od klientů. · Prosím, pošlete nám fotky z vaší vlastní položky, sdělte nám své požadavky ohledně velikosti, materiálů, řemeslníci, množství, kvalita, detaily.

  Krokodýl/Aligátor Kůže Kůže Peněženky Výrobu

  Kabelky' Proces Balení Skladu Fotky Krokodýl/Aligátor Kůže Kůže Peněženky Doprava

  Štítky: aligátor kabelky, krokodýlí kůže peněženka, západní peněženka muži, krokodýlí kůže peněženka, kaká muži peněženku, vizitka vlastní, muži krokodýlí peněženka bifold, muži abs kabelku, Spony Na Peníze, kožené pánské peněženky.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty