Organické Přírodní Fu Ling Poria cocos Sklerocium Poriae Poria Cocos Čínské Byliny Tuckahoe Fuling Poris Kokosové Organické Přírodní Fu Ling Poria cocos Sklerocium Poriae Poria Cocos Čínské Byliny Tuckahoe Fuling Poris Kokosové Organické Přírodní Fu Ling Poria cocos Sklerocium Poriae Poria Cocos Čínské Byliny Tuckahoe Fuling Poris Kokosové Organické Přírodní Fu Ling Poria cocos Sklerocium Poriae Poria Cocos Čínské Byliny Tuckahoe Fuling Poris Kokosové Organické Přírodní Fu Ling Poria cocos Sklerocium Poriae Poria Cocos Čínské Byliny Tuckahoe Fuling Poris Kokosové

Organické Přírodní Fu Ling Poria cocos Sklerocium Poriae Poria Cocos Čínské Byliny Tuckahoe Fuling Poris Kokosové

442.39 Kč 384.85 Kč
Skladem
d10103

Typ: třpytky
Použití: Tělo
Původ: KN(Původu)

 • popis produktu:

  Anti-rakovina: Zlepšit odolnost organismu, aby se zabránilo rakovinné buňky od poškození těla.Uklidnit a uklidnit mysl: To může uklidnit mysl, podporují spánek a zlepšit fenomén neklid.Diuréza a otok: To může podporovat vylučování elektrolytů, jako např. sodíku a draslíku z těla, a zmírnit příznaky, jako je nevyhlazováním močení.Vyživují slezinu a žaludek: může vyživují tělo, vhodné pro seniory a ženy k jídlu, zpoždění stárnutí .

  Vlastnosti:

  1. Poria může chránit žaludek, a u pacientů s gastrointestinální onemocnění může snížit bolest žaludku, nevolnost, zvracení a další nepohodlí.

  2. Poria může také zlepšit antivirové schopnosti, zvýšit imunitu organismu, a snížit šanci na získání nemocný.Poria může také oživit sleziny a oživit qi, posílit tělo, odstranit vlhkost a snížit hlen.

  3. Poria má uklidňující a uklidňující účinek, může uklidnit náladu lidí a zlepšit kvalitu spánku.

  4. Poria může snížit hladinu cukru v krvi a snížit zátěž z ostrůvků buněk.Poria může také posílit slezinu a žaludek, reguluje gastrointestinálního traktu, a zmírnit žaludeční potíže.

  5. Poria může také zabránit infekce močových cest a mají močopudné účinky.

  Štítky: colosseum, 12 jamkové okarína, natur kámen, mlýnek bylina, tanzanite vintage, esenciální olej pure, dekor hub, čínský styl, bio bylin, balody blok.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty